b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

DO SZEŚCIU X SZTUKA!

Termin:
2017-06-26 do 2017-06-30
Firma / instytucja:Centrum Sztuki Współczesnej
Miasto:Toruń
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:30 zł. za tygodniowe zajęcia.
Wiek:Od 6 l. do 12 l.
Dokładny adres:Toruń, Wały Generała Władysława Sikorskiego 13
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu oraz na świeżym powietrzu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Atrakcyjną podróż dla dzieci na początek wakacji przygotowało Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. W ciągu kilku dni (od 26.06.2016 do 30.06. 2016) będziecie mogli wybrać się razem z Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu", Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza", Teatrem Baj Pomorski, Teatrem im. Wilama Horzycy, Młodzieżowym Domem Kultury, Domu Muz oraz Muzeum Okręgowe w Toruniu ( w projekcie biorą udział Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika, a także Muzeum Historii Torunia) w niezwykłą, artystyczną podróż . W każdej z tych instytucji na uczestników tego cyklu warsztatów dla dzieci, czeka mnóstwo atrakcji.

Działania twórcze będą bardzo intensywne. Zaplanowane są różnego rodzaju atrakcyjne eksperymenty plastyczne. Podziałacie także w ramach zajęć teatralnych, a także skorzystacie z warsztatów multimedialnych. Wszystko to w ramach projektu "DO SZEŚCIU X SZTUKA!"

Ten wakacyjny projekt ma na celu pokazanie potencjału toruńskich placówek kulturalnych oraz ma zachęcić do korzystania z ich oferty dzieci, dla których przeznaczona jest znaczna część działań tych instytucji.

 

Uwagi:Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: eduakcje@csw.torun.pl lub pod nr tel 56 610 97 16
Organizatorzy proszą, aby podać w mailu imię i nazwisko dziecka, jego wiek, a także kontakt mailowy i telefoniczny do opiekuna dziecka.
Twój kalendarz
DO SZEŚCIU X SZTUKA!