b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Piernikowa Strefa Relaksu

Termin:
2017-05-26, godzina: 10:00 - 18:00
Firma / instytucja:Muzeum Toruńskiego Piernika
Miasto:Toruń
Kategoria:Inne
Koszt uczestnictwa:Udział w wydarzeniu w zależności od programu od 6 zł do 8 zł ulgowy i od 5 zł do 12 normalny.
Dokładny adres:Toruń, Strumykowa 4
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Tak
Opis:

To będzie wyjątkowe świętowanie tego wyjątkowego dnia!

26 maja wszystkie mamy zostały zaproszone przez Muzeum Toruńskiego Piernika przy ul. Strumykowej do, specjalnie dla nich i dla dzieci utworzonej, "Piernikowej Strefy Relaksu" pełnej niespodzianek, oczywiście słodkich. 

W Dniu Matki w klubokawiarnia  na pierwszym piętrze Muzeum czeka na mamy i dzieci mnóstwo piernikowych słodkości. Nie zabraknie także piernikowych niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. 

Szczególną atrakcją tego spotkania będzie możliwość poeksperymentowania ze strojami z różnych epok w wirtualnej przymierzalni. Organizatorzy gwarantują, że każda z pań, znajdzie kreację w swoim rozmiarze i w swoim guście. Dla wszystkich mamy, które zjawią się z dziećmi przygotowany został "Kącik Dziecięcy”, w którym nie zabraknie atrakcyjnych gier i zabaw. 


Przez cały dzień możecie razem z dziećmi wziąć udział w warsztatach,  podczas których będzie można samodzielnie wykonać pierniki dekoracyjne. Powstaną one w tradycyjny sposób: przy użyciu drewnianych form piernikowych, przygotowanych w oparciu o formy historyczne znajdujące się w zbiorach Muzeum Okręgowego w Toruniu.

 

 

Twój kalendarz
Piernikowa Strefa Relaksu