b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Musiał wokół książki „Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny”

Termin:
2017-04-27, godzina: 18:00
Firma / instytucja:Centrum Sztuki Współczesnej
Miasto:Toruń
Kategoria:Spotkania
Dokładny adres:ul. Wały gen. Sikorskiego
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Wszyscy chcą nas rodziców uczyć: Jak wychowywać dzieci! I bardzo dobrze. Wiedzy i umiejętności w tej dziedzinie nigdy dosyć. Nie zawsze możemy polegać na naszych instynktach, nie koniecznie musimy powielać schematy wyniesione z naszego dzieciństwa. 

Takie właśnie świeże, często zaskakujący swoimi rozwiązaniami, spojrzenie na wychowanie dzieci, rozwiązywanie problemów, które się pojawiają w życiu codziennym proponuje Małgorzata Musiał -autorka książek i zarazem bloggerka, którą będziecie mogli spotkać już w najbliższy czwartek w Czytelni Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Autorka zaprezentuje swoją najnowszą propozycją książkową "Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami współczesnej rodziny". 

Będzie zatem okazja spotkać się i porozmawiać z nie tylko, jak już wspomnieliśmy autorką i znaną bloggerką, ale przede wszystkim doświadczonym pedagogiem i mamą trójki dzieci, o tym jak pielęgnować relacje z dziećmi, jak budować więzi i jak rozwiązywać problemy, czasami błahe, które nie rozwiązywane w odpowiednim czasie i w odpowiedni sposób burzą nasze poczucie bezpieczeństwa w rodzinie.

To będzie swoista "instrukcja obsługi" dobrych relacji w rodzinie!

 

Twój kalendarz
Spotkanie autorskie z Małgorzatą Musiał wokół książki „Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny”