b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

BAJKI Z RZUTNIKA

Termin:
2017-04-22, godzina: 12:00
Firma / instytucja:Centrum Sztuki Współczesnej
Miasto:Toruń
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:8zł
Wiek:Od 5 l. do 8 l.
Dokładny adres:Toruń, Wały Generała Władysława Sikorskiego 13
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Czy widzieliście kiedyś krasnoludka? Nie? Ja też nie widziałem. Podobno są wśród nas i wychodzą nocą, kiedy wszyscy zaśniemy. Strzegą naszych snów i kończą to czego my nie skończyliśmy. Ale te krasnoludki, które zobaczycie w kolejnej edycji "Bajek z rzutnika" są nietypowe, to wędrownicy, którzy zabiorą dzieci w niesamowitą, pełną atrakcji podróż przez wiosenne łąki i lasy.

Jak zwykle po seansie czekają na uczestników atrakcyjne zajęcia warsztatowe. Dzieci, zainspirowane bajką o krasnoludkach, staną się ogrodnikami i stworzą dla siebie i dla rodziców wiosnę w doniczce.

"Bajki z rzutnika" to cykl wyjątkowych spotkań, skierowany dla dzieci jak i również dla mamy, taty oraz innych opiekunów, którzy chcą w ten atrakcyjny sposób spędzić sobotnie przedpołudnie. Dorośli odbiorcy będą mieli okazję wybrać się w sentymentalną podróż w lat swojego dzieciństwa, kiedy to rzutnik Ania służył do wyświetlania bajek na ścianie. Dla dzieci zaś, będzie to zupełna nowość. Więc cykl ten stanowi atrakcję samą w sobie i to nie tylko dla dzieci ale także dla ich rodziców i opiekunów.

 

Uwagi:Obowiązują zapisy pod mailem: czytelnia@csw.torun.pl lub nr
tel. 56 610 97 24.
Informacja dla rodziców: do projekcji wykorzystany zostanie rzutnik ANIA! Czy pamiętacie jak wyglądał?
Twój kalendarz
BAJKI Z RZUTNIKA