b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Tydzień Douli w Toruniu

Termin:
2017-03-23 do 2017-03-25
Firma / instytucja:Momo Klub Mam
Miasto:Toruń
Kategoria:Spotkania
Koszt uczestnictwa:Bezpłatne
Dokładny adres:Toruń, ul. Browarna 8
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Jak oswoić się ze strachem przed porodem? Jak ten strach przekuć na najpiękniejsze przeżycie kobiety? Jak sprostać wyzwaniom macierzyństwa? Czy karmić dzieci piersią? I tak można mnożyć pytania, a ciągle będą się pojawiać nowe. Na wszystkie z tych pytań będą starać się odpowiedzieć matkom i przyszłym matkom specjaliści zaproszeni przez Doula Toruń Katarzyna Leszczyńska na cykl spotkań zatytułowanych "Moc jest Kobietą", organizowanych przy okazji obchodów Międzynarodowego Tygodnia Douli.

Z tej okazji od 23 do 25 marca będziecie mogły wziąć dział w kilku atrakcyjnych spotkaniach poświęconych ciąży, porodowi i opiece nad dziećmi. Poniżej harmonogram spotkań.

23 marca o godz. 17:00 czeka na panie pokaz filmu "Bo poród to ruch". Jest to godzinny film pokazujący etapy porodu podczas porodu fizjologicznego na przykładzie rodzących kobiet i o tym, jak ważny jest ruch w porodzie.
Po filmie krótka dyskusja.

24 marca o godz. 17:00 spotkanie zatytułowane Krąg Opowieści Porodowych. 

25 marca czekają na panie dwa atrakcyjne spotkania.

O godz. 15:00 zapraszamy na prelekcje i dyskusja z Promotorem Karmienia Piersią Alicją Stańco-Wawrzyńską, która poprowadzi spotkanie na temat: Chcę karmić piersią dzieci - co dalej? Laktacja a opieka okołoporodowa dzieci. Zapraszam wszystkie kobiety, które chcą karmić piersią dzieci po porodzie oraz wszystkie karmicielki.

O godz. 17:00  czeka na Was atrakcyjny pokaz filmu "Oblicze porodu". Jest to film dokumentalny o ciąży, porodzie i połogu ukazujący odmienne oblicza porodu, jakie są we współczesnym świecie. 
Oczywiście po filmie krótka dyskusja.

!

Uwagi:Spotkania odbywają się w klubie momo, ul. Browarna 8,
kontakt i zapisy: kontakt@doulatorun.pl, 667 330 218
Wstęp bezpłatny.
Twój kalendarz
Tydzień Douli w Toruniu