Warsztaty dla dzieci - "Jednoczesność zdarzeń"

2017-03-18, godzina: 12:00
Firma / instytucja:Centrum Sztuki Współczesnej
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:5 zł/ dziecko
Wiek:Od 6 l.
Dokładny adres:Toruń, Wały Generała Władysława Sikorskiego 13

Kto jest w stanie podążyć za dziecięcą wyobraźnią? Być może są tacy, ale lepiej po prostu słuchać dzieci i razem z nimi wybrać się w głąb ich twórczości, posłuchać ich pomysłów i zachęcać aby tworzyły dalej.

Przed nami wernisaż nowej wystawy Centrum Sztuki Współczesnej - "Jednoczesność zdarzeń". Będziemy mogli poznać prace szesnastu młodych artystów. Łączy je jedna cecha wspólna - czas ich powstania. To dla wszystkich zainteresowanych wydarzeniem. Natomiast CSW Toruń przygotowało związane z tym wydarzeniem warsztaty artystyczne dla dzieci pod tym samym tytułem - "Jednoczesność zdarzeń"

W ich trakcie dzieci będą nie tylko mogły podziałać twórczo, ale także podyskutować, podzielić się swoimi cennymi opiniami i przeprowadzić kilka ciekawych eksperymentów z naszą pamięcią i wyobraźnią.

Podsumowaniem będzie zbudowanie artystycznego zapisu dnia z przeszłości i wszystkich dobrych emocji i wspomnień, które zostawił on dzieciom. Wykorzystacie do tego, znaną Waszym rodzicom zabawę w „niebko”, znana również pod nazwą „ widoczki”.
Na koniec główna atrakcja tych warsztatów. Dzieci wykonają magiczne pudełko wspomnień, pełne skarbów zebranych w pewien dzień zeszłego lata!
Warsztaty poprowadzi pani Ewa Szachowska

Zapowiadają się więc niezwykle kreatywnie, atrakcyjne zajęcia dla dzieci w czasie nadchodzącego weekendu.

Uwagi:Zapisy: eduakcje@csw.torun.pl lub nr tel. 56 610 97 16
Warsztaty dla dzieci  - "Jednoczesność zdarzeń"