"Wschód i zachód słonia"

2017-03-27, godzina: 9:30; 12:00
Firma / instytucja:Teatr "Baj Pomorski"
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:16 zł.
Wiek:Od 3 l.
Dokładny adres:Toruń, Piernikarska 9

Jak zmienić Paskudnego Wielbłąda w przyjaciela? Opowiedzą na o tym Mała Słoniczka i Małpek, którzy, aby mu pomóc wyruszą w podróż pełną niebezpieczeństw, na poszukiwanie Mądrego Hipopotama. Przepiękna, wzruszająca opowieść o matczynej miłości, przyjaźni, oddaniu i poświęceniu. O tym jak radość i szczęście dodają nam, jak i Małej Słoniczce, skrzydeł a smutek ich pozbawia. Wszystko rozgrywa się w wyjątkowej, atrakcyjnej dla dzieci przestrzeni, pełnej pluszowych lalkowych postaci przypominających dziecięce zabawki.

Przedstawienie autorstwa  Joanny Klary Teske w adaptacji Dominiki Miękus.

Inscenizacja spektaklu :Anna K. Chudek. Dominika MIękus, Mariusz Wójtowicz

reżyseria Ireneusz Maciejewski

scenografia  Dariusz Panas

muzyka Bartłomiej Orłowski

teksty piosenek Joanna Herman

Na szczególną uwagę zasługuje muzyka, którą  do przedstawienia nagrał zespół DOCTOR FISHER w składzie: Bartłomiej Orłowski, Wojciech Rozmarynowski, Kuba Fiszer, oraz chór: Olek Różanek, Asia Orłowska, Sławek Witkowski, Piotrek Klimek.

Uwagi:Bilety można rezerwować na stronie teatru lub telefonicznie tel. 56 652 20 29 wew. 35,36
e-mail: organizacja@bajpomorski.art.pl
Dostępność biletów należy sprawdzić na stronach Teatru Baj Pomorski w Toruniu oraz pod nr tel. 56 652 20 29 wew. 35,36
Spektakl trwa 1 godz. 10 min. z przerwą.
"Wschód i zachód słonia"