b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

„Miauczy kotek miau, coś ty kotku miał?” - "Czas dla Nas"

Termin:
2017-03-25, godzina: 16:00; 17:15
Firma / instytucja:Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Miasto:Toruń
Kategoria:Koncert
Koszt uczestnictwa:10 zł /dziecko/, 20 zł /dorosły/, 40 zł /rodzinny -
Wiek:Do 8 l.
Dokładny adres:Toruń, Aleja Solidarności 1-3
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Tak
Opis:

Czy znajdzie się osoba wśród rodziców, która nie czytała dzieciom wierszy i bajek Juliana Tuwima? Czy znajdzie się dziecko, które wieczorem, do snu nie słuchało wierszyków o kotku i jego marzeniach, o słoniu co nie pamiętał imion swoich dzieci, o spóźnionym słowiku i o opornej rzepce, na którą było tylu amatorów? No może są jacyś rodzice lub jakieś dzieci, które tego nie słyszały. I tu z pomocą przychodzi Toruńska Orkiestra Symfoniczna, która  zaprasza dzieci i dorosłych na koncert muzyki Witolda Lutosławskiego do tekstów wierszy Juliana Tuwima w ramach projektu  "Czas dla Nas". A wszystko zaśpiewane przez znakomitych artystów. Przy okazji dzieci, a pewnie także dorośli, nauczą się rozpoznawać nazwy głosów operowych.

Jak zwykle będzie wesoło. Na dzieci czekają nie tylko muzyczne atrakcje ale z pewnością także potańczą, poznają, tym razem, głosy operowe, a także same zaśpiewają. 

Te wyjątkowo atrakcyjne dla melomanów w każdym wieku spotkania z muzyką "na żywo", pozwolą szczególnie najmłodszym wejść w świat dźwięków i związanych z tym doznań. Czekają nas utwory wybitnych kompozytorów muzyki europejskiej, a także sami będziemy mogli wziąć udział w interesujących muzycznych działaniach. Z pewnością muzykom uda się zachęcić nas do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i wspólnego śpiewania. Kontakt z żywą muzyką, wykonywaną na oczach dziecka przez profesjonalnych artystów stanowi dla nich, ale także dla ich rodziców, źródło wielu niezapomnianych przeżyć.
Koncerty odbywają się w Sali Prób CKK Jordanki.

Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała dla naszych Użytkowników podwójne zaproszenia (rodzic + dziecko) na to wydarzenia. Jedno na godz. 16:00, drugie na 17:15. Spośród osób, które udostępnią nasz post informujący o wydarzeniu z naszego profilu fb i przyślą email na adres kontakt@miastozdzieckiem.pl zostaną rozlosowane te zaproszenia. 

Uwaga! Część z Państwa ma tak ustawione profile na FB, że my widzimy, że ktoś udostępnił lub polubił post ale nie widzimy osoby. Prosimy wówczas o informacje w mailu, które potwierdzą udostępnienie.

 

 

 

 

 

Uwagi:Dla dzieci w wieku 0-8l. wraz z opiekunami.
Wydarzenie odbywa się w sali prób CKK Jordank.i
Twój kalendarz
„Miauczy kotek miau, coś ty kotku miał?” - "Czas dla Nas"