b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

"Afrykańska Przygoda"

Termin:
2017-02-18, godzina: 12:00
Firma / instytucja:Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu
Miasto:Toruń
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:Bilety: 14 zł – dziecko, 20 zł – dorosły, 15 zł – kolejny bilet dla opiekuna
Wiek:Od 1 roku
Dokładny adres:Toruń, ul. Żeglarska 8
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Tak
Opis:

Czy dziecięcy pokój może zamienić się w afrykańską dżunglę, pełną kolorów, niesamowitych, egzotycznych dźwięków zwierząt, które je wydają i roślin znanych z ilustracji w książeczkach dla dzieci? Oczywiście! to tylko kwestia dziecięcej wyobraźni. Kujawsko - Pomorski Teatr Muzyczny w Toruniu zaprasza dzieci i oczywiście ich rodziców na najnowszy spektakl zatytułowany "Afrykańska przygoda". 

Wszystko zostało przygotowane, zrealizowane i doskonale zagrane przez aktorów z myślą o najmłodszych odbiorcach. Wiedzą o tym ci, którzy mieli okazję zobaczyć spektakl "Rosnę". Scenografia, która została tak przygotowana, aby nie oddzielać widowni od sceny, której rozgrywa się spektakl. Pobudza ona wyobraźnię dziecka pozwalając zamieniać się zwykłym przedmiotom znajdującym się w dziecięcym pokoju w egzotyczne rośliny i zwierzęta. Ponadto dzieci będą się mogły wygodnie rozłożyć na poduszkach i z tej pozycji obserwować rozwój akcji. Treść opowieści przekazywana jest dzięki doskonałej grze aktorskiej i będzie zrozumiała dla wszystkich dzieci, tak więc pewnością nie będą się nudzić, wiercić na niedostoswanych do nich fotelach, tylko skupią się na tym co będzie działo się na scenie. 

Na przygody Jacusia, zebry, żyrafy, małpki i krokodyla w zamieniającym się w afrykański busz dziecięcym pokoju zaprasza Teatr Muzyczny w Toruniu. 

Spektakl autorstwa Marioli Fajak-Słomińskiej i Janusza  Słomińskiego
Egzotyczną scenografię przygotowała Jolanta Brejdak
Muzykę skomponował  Paweł Dudzik
Na scenie zagrają dla nas Damian Droszcz i Patrycja Kowalewska

 

Uwagi:Czas trwania: ok. 40 min
Twój kalendarz
"Afrykańska Przygoda"