„Siedzi sobie zając pod miedzą...” - "Czas dla Nas"

2017-01-29, godzina: 16:00; 17:15
Firma / instytucja:Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Kategoria:Koncert
Koszt uczestnictwa:10 zł /dziecko/, 20 zł /dorosły/, 40 zł /rodzinny -
Wiek:Do 8 l.
Dokładny adres:Toruń, Aleja Solidarności 1-3

Zimowo będzie w czasie kolejnego spotkania w ramach projektu "Czas dla Nas". Razem z muzykami Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej w trakcie kolejnego spotkania wybierzemy się do lasu posłuchać myśliwskich sygnałów i hejnałów. Wszystko to grane na instrumentach dętych. Dzieci będą miały także okazję zaśpiewać piosenkę z zajączkiem i liskiem, a jeśli im zmarzły nóżki, to także zatańczymy. Do wspólnej zabawy, pełnej atrakcji, dzieci zaprosi nas zespół grający na instrumentach dętych.

Jak zwykle będzie wesoło. Na dzieci czekają nie tylko muzyczne atrakcje ale z pewnością także potańczą, poznają instrumenty muzyczne i same będą mogły na nich zagrać.

Te wyjątkowo atrakcyjne dla melomanów w każdym wieku spotkania z muzyką "na żywo", pozwolą szczególnie najmłodszym wejść w świat dźwięków i związanych z tym doznań. Czekają nas utwory wybitnych kompozytorów muzyki europejskiej, a także sami będziemy mogli wziąć udział w interesujących muzycznych działaniach. Z pewnością muzykom uda się zachęcić nas do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i wspólnego śpiewania. Kontakt z żywą muzyką, wykonywaną na oczach dziecka przez profesjonalnych artystów stanowi dla nich, ale także dla ich rodziców, źródło wielu niezapomnianych przeżyć.
Koncerty odbywają się w Sali Prób CKK Jordanki.

Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała dla naszych Użytkowników podwójne zaproszenia (rodzic + dziecko) na to wydarzenia. Jedno na godz. 16:00, drugie na 17:15. Spośród osób, które udostępnią nasz post informujący o wydarzeniu z naszego profilu fb i przyślą email na adres kontakt@miastozdzieckiem.pl zostaną rozlosowane te zaproszenia.

Uwaga! Część z Państwa ma tak ustawione profile na FB, że my widzimy, że ktoś udostępnił lub polubił post ale nie widzimy osoby. Prosimy wówczas o informacje w mailu, które potwierdzą udostępnienie.

Sobota 17 grudnia 2016r., godz. 16:00, 17:15

Uwagi:Dla dzieci w wieku 0-8l. wraz z opiekunami.
Wydarzenie odbywa się w sali prób CKK Jordank.i
„Siedzi sobie zając pod miedzą...” - "Czas dla Nas"