Anioły z piernikowego grodu

Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:Ceny biletów: - normalny: 11 zł - ulgowy: 7 zł
Dokładny adres:Toruń, ul. Strumykowa 4

Toruń piernikami stoi! I tak to już trwa od wieków. Ten wyjątkowy wypiek związany jest naszym miastem nierozerwalnie. Ale kryje on w sobie wiele tajemnic. O tym, że był (a według nas jest) najlepszą rzeczą na święta, chyba nie musimy mówić. Bez niego, bez jego aromatów, trudno wyobrazić sobie te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

W trakcie tygodnia pomiędzy Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem na pewno nie będziecie się nudzić w Muzeum Toruńskiego Piernika. Na atrakcyjne warsztaty dla dzieci i rodziców "Anioły z piernikowego grodu". Czy, jak przewidują organizatorzy,  przyniesie sukcesy w nadchodzącym roku, to już sami ocenicie pewnie za rok w tym samym okresie. A teraz zaplanujcie czas z dziećmi, aby wziąć udział w tych atrakcyjnych warsztatach.​

Jest też dodatkowa atrakcja, która będzie na Was czekać przy Strumykowej 4 w Toruniu. Będziecie mieli okazję obejrzeć bożonarodzeniową szopkę, która zostanie zainstalowana w piątek 16 grudnia w Muzeum Toruńskiego Piernika.

A w księgarni do nabycia nowe wydawnictwo Muzeum Okręgowego w Toruniu - "Piernikowy Przepisownik" z wyjątkowymi przepisami na świąteczne, piernikowe wypieki.

Uwagi:Zapisy: tel.56 656 70 86, wew. 504, 56 656 70 87, wew. 505.
Anioły z piernikowego grodu