b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Koncert Mikołajkowy czyli "Siódma próba wiosny w zimie"

Termin:
2016-12-10, godzina: 17:00
Firma / instytucja:Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu
Miasto:Toruń
Kategoria:Koncert
Koszt uczestnictwa:Bezpłatne
Dokładny adres:Toruń, Przedzamcze 11/15
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Ten koncert będzie dodatkową atrakcją towarzyszącą Giełdzie Szlachetnych Drobiazgów, którą organizuje Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu. 

O godzinie 17.00 na scenie MDK będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć przygotowany przez dzieci i młodzież atrakcyjny Koncert Mikołajkowy. Wystąpią Corta Jaca zespół tańca towarzyskiego, niezrównana Korporacja Taneczna Baby Jagi oraz jak zwykle uśmiechnięte Wesołe Nutki.

Poniżej kilka słów na temat akcji organizowanej przez MDK w ramach Szlachetnej Paczki.

Od poniedziałku do piątku  9 grudnia czekamy na dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcieliby się włączyć do tej ogólnopolskiej akcji i podarować coś co później będzie licytowane w trakcie Giełdy Szlachetnych Drobiazgów w sobotę10 grudnia od godziny15.00 do 19.00. 

Wszystkie przyniesione przez Was podarunki możecie składać w Centrum Informacji Młodzieży Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu. Liczymy na atrakcyjne książki, gry, płyty, biżuterię, rękodzieło, ozdoby i inne drobiazgi zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 

Wszystko to co zostanie zebrane organizatorzy będą licytować podczas  Giełdy Szlachetnych Drobiazgów. Oczywiście pieniądze w ten sposób uzyskane zostaną przeznaczone na Szlachetną Paczkę. 

Dodatkową atrakcją będzie możliwość artystycznego pakowania zakupów.  

 

 

 

 

 

 

 

Twój kalendarz
Koncert Mikołajkowy czyli "Siódma próba wiosny w zimie"