b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

"A morze nie"

Termin:
2017-02-02, godzina: 10:00
Firma / instytucja:Teatr "Baj Pomorski"
Miasto:Toruń
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:18 zł
Wiek:Od 5 l.
Dokładny adres:Toruń, Piekarnikarska 9
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Tak
Opis:

 

Śnieżny bałwanek nieodłącznie kojarzy się nam z rękami wykonanymi z gałęzi, guziczkami z węgli, kapeluszem z czego popadnie i ... oczywiście nosem z marchewki! Czy marchewka i śnieżny bałwanek mogą się zaprzyjaźnić? W bajce jest to możliwe i czeka na Was wyjątkowo atrakcyjna opowieść. Historia o wyjątkowej przyjaźni, o przemijaniu i o tym jak radość przeplata się ze smutkiem. Kolejna bajka dla dzieci Maliny Prześlugi przeniesiona na scenę toruńskiego teatru.

Bałwanek, szczególnie w naszym kraju gdzie zimy są obecnie szczególnie łagodne, ma życie wyjątkowo krótkie. Życie marchewek lądujących w zupie, też nie należy do najdłuższych. Ale dzięki dzieciom, które potrzebowały odpowiedniego nos dla Bałwanka, Marchewka główna bohaterka bajki poznaje go. I tak rodzi się wyjątkowy związek i dozgonna przyjaźń. Czeka ich wielka przygoda, a czasu przed nimi niewiele. Więc jak najszybciej w drogę aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, które obydwoje sobie zadają i nie tylko oni. 

Dodatkowymi atrakcjami spektaklu jest to, że  grany będzie w dwóch planach - żywym i lalkowym. Ponadto wzbogacony jest animacją filmową oraz muzyką graną na żywo. Piosenki do spektaklu napisała również Malina Prześluga. 

 

Uwagi:Bilety można rezerwować na stronie teatru lub telefonicznie tel. 56 652 20 29 wew. 35,36
e-mail: organizacja@bajpomorski.art.pl
Dostępność biletów należy sprawdzić na stronach Teatru Baj Pomorski w Toruniu oraz pod nr tel. 56 652 20 29 wew. 35,36
W niedzielę na godzinę przed spektaklem.
Zawsze możecie liczyć na zwroty.
Twój kalendarz
"A morze nie"