Energa Toruń vs Pszczółka AZS UMCS Lublin

2016-11-27, godzina: 17:00
Firma / instytucja:Energa Katarzynki Toruń
Kategoria:Sport
Koszt uczestnictwa:15zł i 7zł (ulgowy)
Dokładny adres:Toruń, Grunwaldzka 33/35

Powroty na Halę "Spożywczaka" będą się powtarzać. Jest więc okazja ponownie poczuć atmosferę, jaka przez wiele lat towarzyszyła Katarzynkom. Powrót na "stare śmieci" w meczu z Pszczółką AZS UMCS Lublin. To kolejne spotkanie rundy zasadniczej PLKK.

Tym razem eskortować zawodniczki będą osoby niepełnosprawne, więc dzieci i towarzyszący  im jak zwykle rodzice będą musiały poczekać na swoją kolej do meczu z Basket 90 Gdynia, który nasze dziewczyny zagrają w niedzielę 10 grudnia. Jeśli chodzi o Fotkę z Katarzynkami to ta atrakcja dla dzieci i oczywiście zawodniczek jest aktualna.

A teraz nasz pomysł o którym napisaliśmy we wstępie . Otóż dla dzieci spragnionych aktywnego udziału w kolejnym meczu Katarzynek mamy propozycję aby wprowadziły na parkiet flagę klubową Energi - Katarzynek Toruń!

Informacja dla rodziców dzieci - które ewentualnie wezmą w tym udział uczestników Dziecięcej Eskorty:

- zbiórka o godz 16 30 Hala Spożywczak ul. Grunwaldzka !!!!

- bilet imienny dla dziecka i opiekuna do odbioru w kasie,

- następnie udajemy się do strefy dziecka na płycie boiska gdzie będzie czekał p. Sławomir Liczkowski, który przekaże wszystkie informacje gdzie się przebieramy i jak przebiegnie wniesienie flagi,

- dzieci otrzymają (na czas udziału w wydarzeniu) koszulki koszykarskie. Prosimy o zabranie spodenek i obuwia sportowego.

Przeprowadzimy również akcję FOTKA z KATARZYNKAMI - przed rozpoczęciem II połowy meczu wylosowane dziecko będzie miało niepowtarzalną okazję zrobienia sobie atrakcyjne zdjęcie z zespołem MMKS Katarzynki - Energa Toruń. Należy wypełnić kupon, który będzie można otrzymać w trakcie meczu.

Do zobaczenia

Redakcja serwisu Miasto z Dzieckiem

Uwagi:Uwaga - bilety na mecz będą dostępne w Hali Spożywczaka na 2 godz. przed meczem.
Energa Toruń vs Pszczółka AZS UMCS Lublin