b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

"Gra warta piernika, czyli Maurycy i kolędnicy"

Termin:
2016-12-17, godzina: 12:00;
Firma / instytucja:Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu
Miasto:Toruń
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:20 zł – dziecko, 25 zł – dorosły, 18 zł – każdy, kolejny bilet dla dziecka. 15 zł/os. - grupy szkolne.
Dokładny adres:Toruń, ul. Żeglarska 8
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Tak
Opis:

W grudniu na deskach Kujawsko - Pomorskiego Teatru Muzycznego w Toruniu króluje jak zwykle, ten wyjątkowo ciepły w swoim przekazie, atrakcyjny spektakl dla dzieci, młodzieży i dorosłych - "Gra warta piernika, czyli Maurycy i kolędnicy". 

Co tak naprawdę daje człowiekowi w życiu szczęście? Pieniądze? Maurycy - właściciel sklepu z piernikami, wierzy w to, że jeśli człowiek czyni dobro i pomaga innym to jest dla niego równie ważne, a często ważniejsze od zysku i pieniędzy. Ale pomaganie jest kosztowne, a kiedy pomaga się zbyt często i zbyt hojnie to można znaleźć się na granicy bankructwa. I jak w takiej sytuacji wytłumaczyć wymagającej coraz bardziej córce? Na szczęście pomagając zyskuje się prawdziwych przyjaciół,  o czym przekona się sam Maurycy, kiedy na swojej drodze spotka, jedyną w swoim rodzaju, panią Halinkę oraz tajemniczego kota. A jeśli jeszcze zdarzy się wigilijny cud, to wszystko dobrze się zakończy i szczęście powróci do domu sprzedawcy pierników.

Wyjątkowa muzyczna opowieść, szczególnie dla dzieci. Z atrakcyjnymi nowymi aranżacjami znanych pastorałek Wandy Chotomskiej do muzyki Teresy Niewiarowskiej. 

Serwis Miasto z Dzieckiem jest Patronem Medialnym spektaklu "Gra warta piernika, czyli Maurycy i kolędnicy". 

 

Twój kalendarz
"Gra warta piernika, czyli Maurycy i kolędnicy"