b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

„O sroczce, która za morze odlecieć chciała” czyli spotkanie jesienne - "Czas dla Nas"

Termin:
2016-11-19, godzina: 16:00; 17:15
Firma / instytucja:Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Miasto:Toruń
Kategoria:Koncert
Koszt uczestnictwa:10 zł /dziecko/, 20 zł /dorosły/, 40 zł /rodzinny -
Wiek:Do 8 l.
Dokładny adres:Toruń, Aleja Solidarności 1-3
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Tak
Opis:

Jesień, jesień, jesień i jesienne spotkanie w ramach cyklu "Czas dla nas". Ptaki już od nas odleciały i będziemy tęsknić aż do wiosny do ich ćwierkania, świstania, krakania, skrzeczenia, kwilenia i świergotania. W czasie nadchodzącego muzycznego spotkania dzieci prześlą pozdrowienia odlatującym ptakom, a żeby nie było aż tak smutno to rozweselimy się przy przebojach muzyki klasycznej, które odkryją przed nami wszystkie uroki jesieni. To atrakcyjne muzyczne spotkanie dla małych dzieci inspirowane jest  pieśnią Grażyny Bacewicz "Sroczka". 

Jak zwykle będzie wesoło. Na dzieci czekają nie tylko muzyczne atrakcje ale z pewnością także potańczą, poznają instrumenty muzyczne i same będą mogły na nich zagrać. 

Te wyjątkowo atrakcyjne dla melomanów w każdym wieku spotkania z muzyką "na żywo", pozwolą szczególnie najmłodszym wejść w świat dźwięków i związanych z tym doznań. Czekają nas utwory wybitnych kompozytorów muzyki europejskiej, a także sami będziemy mogli wziąć udział w interesujących muzycznych działaniach. Z pewnością muzykom uda się zachęcić nas do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i wspólnego śpiewania. Kontakt z żywą muzyką, wykonywaną na oczach dziecka przez profesjonalnych artystów stanowi dla nich, ale także dla ich rodziców, źródło wielu niezapomnianych przeżyć.
Koncerty odbywają się w Sali Prób CKK Jordanki.

Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała dla naszych Użytkowników podwójne zaproszenia (rodzic + dziecko) na to wydarzenia. Jedno na godz. 16:00, drugie na 17:15. Spośród osób, które udostępnią nasz post informujący o wydarzeniu z naszego profilu fb i przyślą email na adres kontakt@miastozdzieckiem.pl zostaną rozlosowane te zaproszenia. 

 

Sobota 19 listopada 2016r., godz. 16:00, 17:15

 

 

 

Uwagi:Dla dzieci w wieku 0-8l. wraz z opiekunami.
Wydarzenie odbywa się w sali prób CKK Jordank.i
Twój kalendarz
„O sroczce, która za morze odlecieć chciała” czyli spotkanie jesienne - "Czas dla Nas"