"Złoto i liście"

Koszt uczestnictwa:18 zł. dzieci 22 zł. dorośli
Wiek:Od 6 l. do 15 l.
Dokładny adres:Toruń, ul. Żeglarska 8

Tradycyjnie już późną jesienią i zimą, gdzieś w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, na deski Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego w Toruniu wraca jeden z najbardziej atrakcyjnych i cieszących się niesłabnącą popularnością spektakli – Złoto i Liście!

To opowieść o tym, że życie człowieka może zmienić się w jednej chwili, gdy na naszej drodze spotkamy w nieodpowiednim miejscu, nieodpowiednią osobę. A jeśli jeszcze tą osobą jest wiedźma władająca czarną magią to kłopoty gwarantowane! Na szczęście, na naszej drodze spotykamy też ludzi i nie tylko, którzy udzielą  nam pomocy, a może się też zdarzyć piękna królewna. Wszystko to znajdziecie w kolejnej propozycji Teatru Muzycznego w Toruniu - musicalu dla dzieci i młodzieży Złoto i liście. Dodatkową atrakcją jest muzyka Andrzeja Zaryckiego twórcy muzyki filmowej, teatralnej oraz twórcy piosenek m.in. dla Ewy Demarczyk.

Miasto z Dzieckiem jest Patronem Medialnym spektaklu.

Uwagi:Czas trwania 70 min.
"Złoto i liście"