b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

„Co tam sadzi pan Jeremi? Sadzi w polu fasolę” Czas dla Nas

Termin:
2016-09-25, godzina: 16:00, 17:15
Firma / instytucja:Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Miasto:Toruń
Kategoria:Koncert
Koszt uczestnictwa:10 zł /dziecko/, 20 zł /dorosły/, 40 zł /rodzinny - 2
Wiek:Do 8 l.
Dokładny adres:Toruń, Aleja Solidarności 1-3
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Tak
Opis:

Jak myślicie „Co tam sadzi pan Jeremi?" Otóż "Sadzi w polu fasolę”. Poćwiczymy sobie razem z dziećmi solmizację. Dla mniej wtajemniczonych oznacza to, że razem będziemy ćwiczyć znane nam od dzieciństwa "do re mi fa sol" czyli nazwy pięciu podstawowych klocków muzycznych. A czy wiecie, że z tych pięciu klocków można ułożyć wiele atrakcyjnych melodii i piosenek. Będziemy się tego uczyć razem z dziećmi, śpiewać je, bawić się nimi. 

Te wyjątkowo atrakcyjne dla melomanów w każdym wieku spotkania z muzyką "na żywo", pozwolą szczególnie najmłodszym wejść w świat dźwięków i związanych z tym doznań. Czekają nas utwory wybitnych kompozytorów muzyki europejskiej, a także sami będziemy mogli wziąć udział w interesujących muzycznych działaniach. Z pewnością muzykom uda się zachęcić nas do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i wspólnego śpiewania. Kontakt z żywą muzyką, wykonywaną na oczach dziecka przez profesjonalnych artystów stanowi dla nich, ale także dla ich rodziców, źródło wielu niezapomnianych przeżyć.
Koncerty odbywają się w Sali Prób CKK Jordanki.

Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała dla naszych Użytkowników podwójne zaproszenia (rodzic+dziecko) na to wydarzenia. Jedno na godz. 16:00, drugie na 17:15. Z pośród osób, które udostępnią post informujący o wydarzeniu z naszego profilu fb i przyślą email na adres kontakt@miastozdzieckiem.pl zostaną rozlosowane te zaproaszenia. 

 

Niedziela 25 września 2016r., godz. 16:00, 17:15

 

 

 

Uwagi:Dla dzieci w wieku 0-8l. wraz z opiekunami.
Wydarzenie odbywa się w sali prób CKK Jordank.i
Twój kalendarz
„Co tam sadzi pan Jeremi? Sadzi w polu fasolę” Czas dla Nas