b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Teatr i Rodzina TiR - "Bóg Mordu"

Termin:
2016-09-30, godzina: 19:00
Firma / instytucja:Teatr im. Wilama Horzycy
Miasto:Toruń
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:Bezpłatne dla dzieci przebywających pod opieką animatora w kawiarni Wejściówka. Ceny biletów na spektakl: normalny - 30 zł, ulgowy - 22 zł, szkolny - 20 zł.
Wiek:Od 6 l. do 12 l.
Dokładny adres:Toruń, Plac Teatralny 1
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Co może się wydarzyć gdy dochodzi do spotkania rodziców, których dzieci dopiero co, rozstrzygały na pięści różnice zdań? "Wyjaśnianie" pociągnęło za sobą konsekwencje w postaci 2 wybitych zębów i kilku mniej groźnych obrażeń. Teraz do akcji wchodzą rodzice, którzy nie tylko swoim dzieciom ale także sobie i chcą pokazać, jak takie konflikty rozstrzygają dojrzali ludzie. Czym zakończy się to spotkanie, czego dowiedzą się o sobie i o innych -  tego dowiecie się już w trakcie tego niezwykle atrakcyjnego spektaklu. O ludzkich emocjach, kontrolowaniu własnych zachowań, o tym jak trudno rozmawiać w stresujących sytuacjach i jak łatwo kogoś zranić i zostać zranionym - "Bóg Mordu"

Spektakl objęty atrakcyjnym projektem "Teatr i Rodzina" adresowanym do rodziców, którzy chcieliby skorzystać z oferty Teatru Wilama Horzycy, jednocześnie zapewniając dzieciom atrakcyjne zajęcia realizowane na terenie tej instytucji. Raz w miesiącu, organizatorzy zapraszają na specjalne spektakle rodzinne. Rodzicom, którzy kupią bilet na spektakl, zapewniona zostaje bezpłatna opieka nad dzieckiem w kawiarni „Wejściówka” mieszczącej się w budynku Teatru (wejście od ul. Fosa Staromiejska).

Animacje zapewnia pani Matylda Podfilipska - aktorka teatru oraz gospodyni kawiarni "Wejściówka", zapewni opiekę nad dziećmi, atrakcyjne gry i zabawy, w czasie gdy rodzice wezmą udział w spektaklu. Zajęcia adresowane do dzieci w wieku od 6 do 12 lat, w grupie 10 osób. Rodzice mogą oddać dziecko pod opiekę pani Matyldy na pół godziny przed spektaklem, i ponownie spotkać się z nim najpóźniej15 minut po spektaklu.

 

Uwagi:Spektakl dla dorosłych widzów. Czas trwania 1 godzina 30 minut.
Szczegółowych informacji udziela Biuro Obsługi Widzów. tel. 56 622 55 97; 56 654 90 74
Twój kalendarz
Teatr i Rodzina TiR - "Bóg Mordu"