b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Dni Drzwi Otwartych

Termin:
2016-09-10, godzina: 9:00 - 13:45
Firma / instytucja:Akademia Nauki
Miasto:Toruń
Kategoria:Inne
Dokładny adres:Toruń, św. Katarzyny 4
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

We wrześniowe soboty będziecie mogli zaprowadzić Wasze pociechy na cały cykl pokazowych zajęć dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Akademię Nauki w Toruniu. A jeśli i Wam przyjdzie ochota na udział w atrakcyjnych zajęciach, to organizatorzy nie zapomnieli również o kursach i warsztatach dla dorosłych. Ale gros propozycji adresowanych jest do dzieci i młodzieży. Oferta obejmuje zarówno przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. 

Na jaki propozycje możecie liczyć już w nadchodzącą sobotę?

Dla przedszkolaków atrakcyjnie zapowiadają się zajęcia z robotyki oraz warsztaty Mały Odkrywca, na które organizatorzy zapraszają już 3 - 4 letnie dzieci wraz z rodzicami. Nie zabraknie także języka angielskiego i matematyki. We wszystkich zajęciach uczestniczą wraz z dziećmi rodzice. 

Jeśli chodzi o szkoły podstawowe, to oferta atrakcyjnych pokazowych zajęć dla dzieci z rodzicami jest bardzo szeroka, począwszy od tych dzieci, które rozpoczynają szkolną edukację, aż po klasy szóste. I tak, znajdziemy wśród nich atrakcyjne zajęcia z robotyki na różnym poziomie zaawansowania, ogólnorozwojowe warsztaty Mądre Dziecko, poziom również uzależniony od wieku adepta. Oczywiście nie zabraknie atrakcyjnych zajęć języka angielskiego o różnym poziomie zaawansowania. Matematyka - królowa nauka, będzie także obecna w trakcie cyklu otwartych zajęć dla dzieci uczących się w szkole podstawowej. 

Dla gimnazjalistów organizatorzy zaplanowali pokazowe lekcje języka angielskiego oraz pokaz atrakcyjnych zajęć "Gimnazjalista z Klasą" - czyli jak się uczyć, żeby się nauczyć!

Szczegóły i harmonogram zajęć znajdzieci na straonach organizatora - Akedemii Nauki

 

Twój kalendarz
Dni Drzwi Otwartych