b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

WARSZTATY FOTOGRAFII RODZINNEJ

Termin:
2016-07-30, godzina: 10:00
Firma / instytucja:Centrum Sztuki Współczesnej
Miasto:Toruń
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:bezpłatne
Dokładny adres:Toruń, Wały gen. Sikorskiego 13
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Centrum Sztuki Filmowej w Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" w Toruniu zaprasza rodziców z dziećmi na atrakcyjne warsztaty fotografii rodzinnej. 

Zrobić zdjęcie potrafi każdy! Zrobić dobre zdjęcie, do którego będziemy z uśmiechem na twarzy powracali przez lata, trzeba po prostu umieć! A nadchodzi wyjątkowa okazja - Warsztaty Fotografii Rodzinnej. Kurator Centrum Sztuki Filmowej pan Piotr Waśniewski poinformował nas na co możecie liczyć w trakcie tych atrakcyjnych, sobotnich, przedpołudniowych zajęć: "Głównym ich tematem będzie fotografia rodzinna, tj. jak portretować bliskich, jak wykorzystać w pełni potencjał aparatu (a także jaki wybrać do własnych potrzeb - jeśli pojawią się takie pytania). Prowadzący przybliży również temat fotografii studyjnej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również z rodzinami - także z dziećmi. Na zajęcia można przyjść oczywiście z własnym aparatem, ale nie jest to konieczne."

Będą także informacje ogólne na temat fotografii.

A po zajęciach to już tylko odpowiedni plener lub atrakcyjna scenografia i mnóstwo doskonałych zdjęć, szczególnie dzieci, bo one są zawsze wdzięcznym obiektem fotografowania!

 

 

Uwagi:Konieczne są zapisy pod adresem mailowym: piotr.wasniewski@csw.torun.pl
Twój kalendarz
WARSZTATY FOTOGRAFII RODZINNEJ