b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Festiwal Teatrów Ulicznych

Termin:
2016-07-03 do 2016-07-03, godzina: 21:30
sobota, niedziela
Firma / instytucja:Toruńska Agenda Kulturalna
Miasto:Toruń
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:Udział w wydarzeniu na podstawie bezpłatnych wejściówek, które możecie otrzymać m. in. w Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta Torunia: Centrum (ul. Wały gen. Sikorskiego 8, główny budynek Urzędu Miasta Torunia), CH Toruń Plaza (ul. Broniewskiego 90)
Dokładny adres:Toruń, Aleja Solidarności 1-3
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu oraz na świeżym powietrzu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Fasada Centrum Kulturalno - Kongresowego Jordanki Toruń stanie się sceną dla niesamowitego spektaklu teatralnego. Taka będzie inauguracja kolejnej edycji jednej z największych atrakcji letniego sezonu turystycznego w Toruniu. Od lipca do września w różnych miejscach, głównie centrum miasta, dzieci i dorośli, mieszkańcy i przybywający do nas turyści, będą mogli obejrzeć przedstawienia grup teatralnych z całego świata. 

Początek festiwalu zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie!

W sobotę i niedziele 2 i 3 lipca wewnątrz i na zewnątrz CKK Jordanki dzieci i dorośli będą świadkami widowiska zatytułowanego - ItinaiR. Spektakl ma charakter interdyscyplinarny i łączy elementy gry scenicznej, pokazów akrobatycznych oraz sztuki audiowizualnej. Ponadto przygotowany został przez międzynarodowe grono artystów. Gwiazdą wieczoru będzie francuska grupa tańca na ścianie Compagnie 9.81. Zobaczymy także artystów z Węgier, Grecji i Chorwacji. 

 

Twój kalendarz
Festiwal Teatrów Ulicznych