Oprawa artystyczna Jarmarku Katarzyńskiego

2016-06-25, godzina: 11:00 - 14:00
Firma / instytucja:Toruńska Agenda Kulturalna
Kategoria:Impreza
Koszt uczestnictwa:Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.
Dokładny adres:Toruń, Rynek Staromiejski
Wydarzenie odbywa się:Na świeżym powietrzu

Od piątku 10 czerwca rozpoczynają się nie tylko Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, ale także jedno z najważniejszych wydarzeń dla turystów oraz mieszkańców Torunia - Jarmark Katarzyński. To atrakcja dla dzieci i dorosłych, która corocznie przyciąga tysiące osób na Rynek Staromiejski.

Dodatkową atrakcją towarzyszącą, tej kilkunastodniowej imprezie jest "Oprawa Artystyczna Jarmarku Katarzyńskiego".

Poniżej przedstawiamy jakie warsztaty, zajęcia, spektakle i inne działania czekają na Was w nadchodzących dniach.

Sobota, 25 czerwca czyli sobota pełna atrakcji dla dzieci i rodziców
11.00–14.00 Podwórko pełne kolorów – rodzinny dzień dla najmłodszych: malowanie buzi, kolorowanki, tworzenie kartek z wakacji, zabawy podwórkowe i inne atrakcje dla dzieci i dorosłych.
Niedziela, 26 czerwca: Atrakcje Święta Miasta
13.00–16.00 Święto Miasta – przedstawienie Teatru „Baj Pomorski” oraz  audycja muzyczna TOS

Oprawa artystyczna Jarmarku Katarzyńskiego