Atrakcje dla dzieci, wydarzenia, urodziny - Toruń, Bydgoszcz

Zapraszamy do korzystania z serwisu przeznaczonego dla tych z Państwa, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom wszechstronny rozwój i ciekawie spędzić czas. Każdy w tym miejscu dowie się o aktualnych warsztatach, zajęciach i innych atrakcjach, które czekają na jego dzieci i rodzinę w Toruniu oraz Bydgoszczy. Współpracujemy m.in. z instytucjami kultury, klubami sportowymi i specjalistami, którzy na bieżąco informują nas o swojej ofercie dla rodzin i dzieci. Patronujemy ciekawym przedsięwzięciom podejmowanym w naszych miastach. Serwis powstał z inicjatywy rodziców dla innych rodziców.

Wydarzenia z kategorii Inne (3):

Wakacyjne zajęcia w Domu Harcerza
2019-08-19 do 2019-08-23 Inne
Zajęcia artystyczne i wokalno - muzyczne - to kolejny wakacyjny tydzień z Domem Harcerza w Toruniu. Zapraszamy dzieci i młodzież do aktywnych, twórczych poszukiwań.
Letnie Spacery - Wielcy budowniczowie
2019-08-24 Inne
Czy znacie Toruń? Niektórzy z Was z pewnością bardzo dobrze. Dla tych z Was, którzy chcą poznać nasze miasto lepiej, dla turystów z dziećmi, letni cykl atrakcyjnych wędrówek po Toruniu ...
Wakacyjne zajęcia w Domu Harcerza
2019-08-26 do 2019-08-29 Inne
To już ostatni tydzień wakacji i kończymy wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży z Domem Harcerza 2019. Trzeba się przygotować na Nowy Rok ... szkolny!!!