Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu

Telefon:56 622 14 77
Email:mdk@mdktorun.pl
WWW:Strona WWW

Młodzieżowy Dom Kultury jak co roku przygotował atrakcyjną  ofertę zajęć artystycznych (pozaszkolnych) dla dzieci i młodzieży w wieku 4-18 lat.

Wrzesień to ostatni moment aby się zapisać.

Dziękujemy ponad 1000 osób, które już do nas dołączyły. Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Nasze zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach popołudniowych, zwykle 2 razy w tygodniu. Prowadzą je wykwalifikowani nauczyciele-artyści, którzy od lat rozwijają talenty i rozbudzają artystyczne zmiłowania dzieci przedszkolnych i szkolnych oraz młodzieży.

Co proponujemy?

Taniec, Śpiew, Folklor, Plastyka, Muzyka, Teatr, Fotografia, Klub Japoński i inne formy zajęć. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy nowość: zajęcia z ceramiki. Czekamy na uczniów z Torunia i okolic.

Jak się zapisać?

Przyjdź do nas. Toruń, ul. Przedzamcze 11/15 lub zadzwoń 56 622 14 77. Pełna oferta zajęć: www.mdktorun.pl oraz na facebook'u.

To ważne!

Zajęcia są finansowane ze środków Gminy Miasta Toruń.

Młodzieżowy Dom Kultury w ToruniuMłodzieżowy Dom Kultury w Toruniu