b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Atrakcje dla dzieci, wydarzenia, urodziny - Toruń, Bydgoszcz

Zapraszamy do korzystania z serwisu przeznaczonego dla tych z Państwa, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom wszechstronny rozwój i ciekawie spędzić czas. Każdy w tym miejscu dowie się o aktualnych warsztatach, zajęciach i innych atrakcjach, które czekają na jego dzieci i rodzinę w Toruniu oraz Bydgoszczy. Współpracujemy m.in. z instytucjami kultury, klubami sportowymi i specjalistami, którzy na bieżąco informują nas o swojej ofercie dla rodzin i dzieci. Patronujemy ciekawym przedsięwzięciom podejmowanym w naszych miastach. Serwis powstał z inicjatywy rodziców dla innych rodziców.

Lista wydarzeń (46):

Tańczył Marcin z Katarzyną, czyli jak smakuje niepodległość. Dziedzictwo kulinarne Kujaw i Pomorza
2017-11-11 do 2017-11-25 Inne
Promowane
Od św. Marcina do św. Katarzyny, od gęsiny do piernika czyli 3 tygodnie warsztatów degustacji, pokazów i innych atrakcji dla dzieci i dorosłych w Muzeum Toruńskiego Piernika.
Warsztaty wokalne „Akademia piosenki”
2017-11-25 Warsztaty
Promowane
Dla wszystkich tych, którzy odkryli w sobie talent wokalny oraz tych, którzy chcą ten talent odkryć w Domu Harcerza w Toruniu warsztaty dla dzieci i młodzieży. Czas spróbować swoich sił ...
Energa Toruń vs Basket 90 Gdynia
2017-11-26 Sport
Promowane
Razem z Dziecięcą Eskortą ponownie będziemy towarzyszyć koszykarkom Energi Toruń. Na toruńskim "Spożywczaku" czeka nas atrakcyjny pojedynek i moc emocji!.
XIX Międzyrządowego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "ZAWSZE ZIELONO, ZAWSZE NIEBIESKO".
2017-10-19 do 2018-12-04 Wystawa
Pokonkursowa wystawa w GiOPTD przy Rynku Nowomiejskim w Toruniu. Ponad tysiąc prac dzieci z 49 krajów - to trzeba zobaczyć!
Dawno, dawno temu - Klub Młodych Muz
2017-11-25 Warsztaty
Czy czytając po raz kolejny Waszym dzieciom bajkę na dobranoc, nie mieliście ochoty opowiedzieć im własnej, wymyślonej przez Was historii? Jak to zrobić opowiedzą Wam w Domu Muz w Toruniu.
Noc gier planszowych
2017-11-25 Spotkania
Czy wiecie, że w bibliotece można wypożyczać także "planszówki"? Powiemy Wam więcej w ostatnią sobotę listopada czeka na dzieci (oczywiście z opiekunami) i dorosłych, pełen atrakcji ...
SOBOTNIE PORANKI PLASTYCZNE
2017-11-25 do 2018-12-22 Warsztaty
Warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Dzieci wraz z opiekunami tworzą własne dzieła sztuki rozwijając wyobraźnię, kreatywność i aktywność twórczą w różnych technikach plastycznych
Warsztaty przyrodnicze "Mały naukowiec" Edycja 17/18
2017-11-25 Warsztaty
Comiesięczne spotkanie dla najstarszych uczestników warsztatów "Mały Naukowiec" z Fundacją Aleksandra Jabłońskiego w Toruniu. Dzieci i poważne eksperymenty z fizyki i chemii.
"Przytulaki"
2017-11-26 Spektakl
Magia nowych słów, kolorów, kształtów i dźwięków w spektaklu dla najmłodszych dzieci. Baj Pomorski w Toruniu zaprasza na atrakcyjne widowisko teatralne dzieci i rodziców.
Casting do zespołu wokalnego Funkey Group.
2017-11-27 Warsztaty
Być może udział w tym castingu to początek wielkiej kariery scenicznej? Nie dowiecie się tego jeśli w nim nie weźmiecie udziału. Dom Harcerza w Toruniu zaprasza.