2019-05-18 do 2019-05-19
Koszt uczestnictwa:5 zł
Dokładny adres:Toruń, Poznańska 52

Rodzinny weekend z Domem Muz

Najbliższy weekend 18-19.05. 2019 r. w Domu Muz dedykowany jest rodzinnym warsztatom, spotkaniom, miłemu i kreatywnemu spędzeniu czasu wspólnie. Zachęcam do zapoznania się z  inicjatywami przewidzianymi na ten czas.

Sobota 18 maja

Zaczynamy w Domu Muz przy ul. Poznańskiej 52, 18.05.2019 (sobota) godz. 11:00 porankiem teatralnym dla dzieci - „Chełmuś” w wykonaniu teatru Agrafka. Chełmuś to spektakl na podstawie komiksu wydanego przez Urząd Miasta Chełmna o segregowaniu śmieci. To historia z wątkiem miłosnym w tle dla najmłodszych. Zapraszamy przedszkolaków i klasy 1-3. Wstęp 10 zł.
Następnie wszystkich chcących popracować wspólnie i w kreatywnej atmosferze zapraszamy do Domu Muz przy ul. Okólnej 169 o godz. 12:30 na warsztaty z robienia Wianków. Warsztaty florystyczne, w których czasie za pomocą kwiatów, liści, materiału roślinnego i florystycznego będziemy tworzyć wianki. Zapraszamy do rodzinnego tworzenia! Prowadzenie: Aleksandra Strzelec. Wstęp: 25 zł (dziecko + rodzic).

Niedziela 19 maja

W niedzielę (19.05), godz. 10:00- 12:30 zostajemy w Domu Muz przy ul. Okólnej 169 i przynosimy z domu swoje zapomniane skarby na Rodzinny pchli targ – Flumark. Ten niedzielny pchli targ dedykujemy mamom i poszukiwaniom idealnego prezentu na Dzień Matki. Proponujemy  przygotować coś z myślą o mamach, oczywiście wystawiamy także artykuły, rzeczy dla przyszłych rodziców, niemowląt, dzieci, nastolatków, rodziców, dziadków i pradziadków, czyli dla każdego coś miłego. Każdy może wymienić się lub wystawić na sprzedaż swoje rzeczy. Dzieci same mogą sprzedawać swoje zabawki, a rodzice w miłej atmosferze poznać się, znaleźć coś dla siebie i dobić targu. Przyjdźcie i zobaczcie, co można tu znaleźć. Wstęp: wolny/ 5 zł opłata za wystawienie się.

Projekt rodzinny weekend na Rudaku ma charakter cykliczny, w każdym miesiącu można się do niego włączyć, odwiedzajcie naszą stronę https://dommuz.pl/ i sprawdzajcie, czym w danym miesiącu was zaskoczymy.
Do zobaczenia w Domu Muz.

Uwagi:Zapisy i informację pod adresem okolna@dommuz.pl lub tel. 56 654 84 56.

Warto zobaczyć:

Konkurs na hasło