Świąteczny tramwaj Fundacja "Światło"

2018-12-06, godzina: 15:00 - 18:11
Firma / instytucja:Fundacja "Światło"
Kategoria:Inne
Koszt uczestnictwa:Wasza hojność!
Dokładny adres:Toruń, ul. Gagarina 152

ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM Z MZK!

6 grudnia 2018 Fundacja „Światło”, Akademia Walki z Rakiem oraz dzieci i społeczność  Szkoły Podstawowej nr 10 w Toruniu „RZUCAJĄ ŚWIATŁO NA RAKA” na osoby, którym choroba nowotworowa towarzyszy od wczoraj, miesięcy lub wielu lat.
Dołącz do akcji „Przystanek Światło” i wsiądź z nami do świątecznego tramwaju i ruszaj w niezwykłą podróż.

6 grudnia od godz. 15:00 (start, pętla tramwajowa - Uniwersytet) do 18:00, na trasie linii nr 1 będzie kursował specjalny tramwaj w którym nie będą obowiązywały opłaty za przejazd i nie spotkamy tam kontrolera biletów, spotkamy natomiast zespół Nadziei Maleńka Orkiestra, który wraz z dziećmi z SP nr 10 zadba o wspólne kolędowanie. Każdy z pasażerów będzie mógł wesprzeć działalność Akademii Walki z Rakiem, przekazując dobrowolne datki pieniężne. Zebrane fundusze zostaną przekazane na leczenie dwóch podopiecznych Akademii Walki z Rakiem, których sytuacja zdrowotna uległa znacznemu pogorszeniu.
Wolontariuszami w Tramwaju będą podopieczni Akademii Walki z Rakiem.
Wsiądź do naszego tramwaju - zostań św. Mikołajem i pomóż!
CZEKAMY NA CIEBIE!

Świąteczny tramwaj Fundacja "Światło"