b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Kiermasz na Bydgoskim

Termin:
2018-11-05 do 2018-11-09
Firma / instytucja:Filia nr 12 z oddziałem dziecięcym / Książnica Kopernikańska
Miasto:Toruń
Kategoria:Kiermasz
Koszt uczestnictwa:Bezpłatne
Dokładny adres:Toruń, Fałata 35
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Kolejny tegoroczny kiermasz w Książnicy Kopernikańskiej. Tym razem w filii nr 12 na Fałata. Dzieci i rodzice będą mogli przebierać wśród dwóch tysięcy tytułów!

Biblioteka przy ul. Fałata 35 zaprasza na listopadową wyprzedaż książek. W ofercie: słowniki, wydawnictwa encyklopedyczne, leksykony, albumy, poradniki, klasyka literatury polskiej i światowej ( J. I. Kraszewski, W. Hugo, S. Lem, W. Golding , B. Prus, H. Sienkiewicz,  J. Haśek, H. Kirst ), a także popularne powieści dla młodzieży i dorosłych (I. Matuszkiewicz,  M. Szwaja, L. Weisberger,  U. Moore, A. Indridadson , S. King,  S. Montefiore, H. Coben, H. Mankell,  S. Fleszarowa-Muskat, T. H. Cook). Dla dzieci również nie zabraknie atrakcyjnych propozycji. Możecie także liczyć na podręczniki szkolne i akademickie, biografie, pamiętniki i wspomnienia (m.in. ( M. Hłasko,  J. Iwaszkiewicz, M. Żeromska). Nie zabraknie książek kulinarnych. Ceny już od złotówki. Ostatniego dnia wyprzedaży jeszcze taniej – 20 groszy za książkę. Sprzedaż będzie prowadzona od 5 do 9 listopada w godzinach otwarcia biblioteki: w poniedziałek, wtorek i czwartek od 12 do 18; w środę od 11 do 15; w piątek od 8.30 do 16. Więcej informacji: 56 652 09 80.

To co zostanie wycofane z zasobów bibliotecznych, może stanowić dla Was atrakcyjną okazję do wzbogacenia Waszego księgozbioru.

Koniecznie zaplanujcie czas razem z dziećmi i skorzystajcie z tej wyjątkowo atrakcyjnej propozycji.

 

 

 

Uwagi:Na tę atrakcyjną wyprzedaż, dzieci i dorośli zaproszenia są w godzinach otwarcia biblioteki: w poniedziałek, wtorek i czwartek od 12:00 do 18:00, w środę od 11:00 do 15:00, w piątek od 8.30 do 16:00.
Kontakt do biblioteki: 56 652 09 80.
Twój kalendarz
Kiermasz na Bydgoskim