Wakacyjne zajęcia w Domu Harcerza

2018-07-12 do 2018-07-13
Firma / instytucja:Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza"
Kategoria:Inne
Koszt uczestnictwa:wstęp wolny
Wiek:Od 8 l. do 17 l.
Dokładny adres:Toruń, Podmurna 62/68
Wydarzenie odbywa się:Na świeżym powietrzu

W ramach "Wakacyjnych zajęć w Domu Harcerza", przez dwa wakacyjne miesiące dzieci i młodzież w wieku od 3 do 18 lat, będą mogły wziąć udział w wielu atrakcyjnych zajęciach tanecznych, plastycznych, wokalnych, rekreacyjnych i nawet relaksacyjnych.

Poniżej przedstawiamy na jakie atrakcyjne propozycje możecie zapisać swoje dzieci w czwartek i piątek , w drugim wakacyjnym tygodniu lipca

Od 9:00  do 10:30 pani Danuta Korman zaprasza dzieci i młodzież w wieku 8 - 18 na plener fotograficzny, w trakcie którego, bedziecie utrwalać uroki Starego Miasta w Toruniu i  Piernikowe Miasteczko.

Od 9:30 do 11:50 dla dzieci od lat  6 do 16, pani Magdalena Noga poprowadzi proponuje wyjście do Teatru "Baj Pomorski" w Toruniu. Atrakcyjny spektakl przed Wami.

Turyści z dziećmi są zawsze wile widziani w tym niezwykle atrakcyjnym miejscu.

Uwagi:Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami organizowanymi przez OPP Dom Harcerza, organizatorzy proszą o sprawdzenie czy są wolne miejsca.
Zapisać możecie się w OPP Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7,
A sprawdzić dostępność miejsc pod nr tel. 56 622 39 50
Wakacyjne zajęcia w Domu Harcerza

Warto zobaczyć:

„Ja ci pokażę…” -  rosyjskie bajki
2018-11-17 do 2018-12-08