b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Poranne figle, psoty i żarty - "Rodzinny Piknik"

Termin:
2018-06-16, godzina: 10:00 - 12:00
Firma / instytucja:Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu
Miasto:Toruń
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:Udział bezpłatny. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Wiek:Od 4 l. do 6 l.
Dokładny adres:Toruń 87-100 ul. Szpitalna 8
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

W sobotę 16 czerwca zajęcia zamienią się w rodzinny piknik z atrakcjami. Nie będzie podziału na grupy, spotkają się dzieci i młodsze uczestniczące w cyklu zajęć "Poranne figle, psoty i żarty" oraz dzieci starsze uczestniczące w "Teatralnym rozruchu". Piknikowe atrakcje potrwają od 10 00 do 12 00 na patio Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury.

Czym były "Poranne figle, psoty i żarty"?

Organizatorzy zapraszali dzieci w wieku 4-6 lat . Poranne figle, psoty i żarty to wspólna parateatralna, ruchowa, rozwijająca wyobraźnię i kreatywność młodych uczestników zabawa. To także aktywny czas spędzony na eksperymentowaniu z wyobraźnią i wyzwalaniu działań twórczych. W przestrzeni uwalniającej dziecięcą ekspresję i spontaniczność dzieci z uśmiechem nauczą się współpracy i otwartości na innych. W zabawie wraz z dziećmi mogą uczestniczyć też rodzice. 

To nie wszystkie atrakcje, na które mogły liczyć dzieci. Czekały na nie gry i zabawy ruchowe, teatralne ćwiczenia rozwijające dziecięcą wyobraźnię i kreatywność, praca w grupie, zadania na uważność, improwizacja, działania z przedmiotem. Zajęcia prowadzone były metodami aktywnymi, z wykorzystaniem technik teatru wyobraźni oraz inspirujących dźwięków. Zajęcia trwały 45 minut. 

 

 

 

Uwagi:Szczegóły oraz zgłoszenia na stronie: http://woak.torun.pl/event/poranne-figle-psoty-zarty/
Twój kalendarz
Poranne figle, psoty i żarty - "Rodzinny Piknik"