b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Kiermasz na Rubinkowie

Termin:
2018-05-21 do 2018-05-25
Firma / instytucja:Filia nr 14 z oddziałem dla dzieci /Książnica Kopernikańska
Miasto:Toruń
Kategoria:Spotkania
Dokładny adres:Toruń, Łyskowskiego 29/35
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Jeśli nie wzięliście dotychczas udziału w kiermaszach organizowanych w filiach Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu lub braliście w nich udział i dzięki temu uzupełniliście i wzbogaciliście swoje lub Waszych dzieci księgozbiory, to szykujcie się na kolejny kiermasz. Tym razem w filii nr 14 przy ul. Łyskowskiego na Rubinkowie I na dzieci i rodziców będzie czekać dwa tysiące tytułów, a wiele z nich wyjątkowo atrakcyjnych!

Od 21 do 25 maja będziecie mogli przebierać, oglądać i podejmować decyzję.

w BiblioteCE na Rubinkowie (pawilon Rubin) majowy kiermasz taniej książki. Na wyprzedaż trafi ponad 2 tys. tytułów: literatura piękna, popularnonaukowa (dużo książek o tematyce historycznej), poradniki, albumy i monografie (wśród nich "Słownik terminów artystycznych i architektonicznych", "Historia sztuki: sztuka współczesna"), książki dla dzieci i młodzieży. Nie zabraknie powieści popularnych autorów: Andrzeja Sapkowskiego, Anety Jadowskiej, Jodi Picoult i wielu innych. Książki dla dzieci już od złotówki, beletrystyka - od 2 złotych. Więcej zapłacimy za słowniki i albumy – od 5 zł. Organizatorzy zapewniają, że stan książek jest dobry lub bardzo dobry.

Jeśli przyjdziecie ostatniego dnia kiermaszu i trafi się Wam lub Waszym dzieciom jakaś wyjątkowo atrakcyjna pozycja, to możecie liczyć na dodatkowy upust. 

To co zostanie wycofane z zasobów bibliotecznych, może stanowić dla Was atrakcyjną okazję do wzbogacenia Waszego księgozbioru.

Koniecznie zaplanujcie czas razem z dziećmi i skorzystajcie z tej wyjątkowo atrakcyjnej propozycji.

 

Uwagi:Na tę atrakcyjną wyprzedaż, dzieci i dorośli zaproszenia są w godzinach otwarcia biblioteki: w poniedziałek, wtorek i czwartek od 12:00 do 18:00, w środę od 11:00 do 15:00, w piątek od 8.30 do 16:00.
Jeśli potrzebujecie więcej informacji tel. 56 648 18 96.
Twój kalendarz
Kiermasz na Rubinkowie