2018-05-07 do 2018-05-26
Kategoria:Gra miejska
Koszt uczestnictwa:Bezpłatne
Dokładny adres:Toruń, Słowackiego 8
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu oraz na świeżym powietrzu

Data: 7-26 maja
Miejsce: Książnica Kopernikańska oraz Filie biblioteczne
Lubisz rozwiązywać rebusy i łamigłówki? Masz ochotę na intrygujący spacer po Starym Mieście? Świetnie! Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Zagadkowa Książnica”. Startujemy 7 maja. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in. tablety, klocki Lego, zestawy gier planszowych i towarzyskich, książki.
Udział w grze zacznij od wizyty w najbliższej bibliotece publicznej. Tam poproś o Kartę Zadań. Możesz ją również pobrać ze strony www.zagadkowa.ksiaznica.torun.pl Zadania, które znajdziesz na Karcie, podzieliliśmy na 3 etapy. Etap I: Książnica Kopernikańska obchodzi w tym roku 95-lecie swojego istnienia – stwórz kartkę urodzinową z życzeniami dla biblioteki. Etap II: Wykonaj zadania od 1 do 4. Podpowiedzi szukaj w najbliższej bibliotece. Uwaga: bez nich nie uda Ci się rozwiązać niektórych zagadek. Etap III: Zadania od 5 do 7 wymagają wyjścia na miasto (spacer po Starówce „książnicowym” szlakiem).
Po wszystkim sprawdź, czy masz już całe hasło. Utworzą je rozwiązania zadań od 1 do 7. Kartę z hasłem wrzuć do specjalnie oznaczonej skrzynki, którą znajdziesz w siedzibie Książnicy Kopernikańskiej przy ul. Słowackiego 8. Przed oddaniem Karty koniecznie sprawdź, czy masz podpisaną zgodę rodziców na udział w „Zagadkowej Książnicy”. Na wypełnione Karty czekamy do 26 maja (do godz. 15.00). Ogłoszenie wyników nastąpi 4 czerwca 2018 r. – na stronie Książnicy Kopernikańskiej. Wręczenie nagród 5 dni później podczas Nocy w Bibliotece.
Więcej informacji i regulamin: www.zagadkowa.ksiaznica.torun.pl

Uwagi:http://www.zagadkowa.ksiaznica.torun.pl/.

Warto zobaczyć: