b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Kiermasz na Bydgoskim

Termin:
2018-04-23 do 2018-04-27
Firma / instytucja:Filia nr 3 z oddziałem dla dzieci / Książnica Kopernikańska
Miasto:Toruń
Kategoria:Kiermasz
Dokładny adres:Toruń, Mickiewicza 61
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

 

"Długi weekend" wydają się idealnym momentem na nadrobienie zaległości w lekturze. Zarówno dzieci jak i dorośli czytają wówczas nie to co muszą, ale to co mają ochotę. Może więc warto przed tym wolnym czasem poszukać jakiś atrakcyjnych pozycji książkowych, w równie atrakcyjnej cenie. Nadarza się po temu doskonała okazja na kolejnym kiermaszu, tym razem w filii nr 3 Książnicy Kopernikańskiej przy ul. Mickiewicza. Na dzieci i rodziców będzie czekać około tysiąca tytułów.

Od 23 do 27 kwietnia  będziecie mogli przebierać , oglądać i podejmować decyzję czy literatura piękna polska, czy obca, książki dla dzieci czy powieści dla młodzieży, a może romanse, sensacja i kryminał. Dla zainteresowanych nie zabraknie także literatury popularnonaukowej. Pojawi się także kilka poszukiwanych i znanych pozycji takich jak "Księżniczka z lodu" C. Lackberg, "Okularnik" K. Bondy, "Wyznania gejszy" A. Goldena, a także poradniki fotograficzne wydawnictwa Helion, poradnik "Kolor w mieszkaniu", "Dzieje architektury" P. Nuttgensa i wiele innych Organizatorzy zapewniają, że stan książek jest dobry lub bardzo dobry.

A wszystko w cenach od 1 do 3 złotych! Ale jeśli pójdziecie tam ostatniego dnia kiermaszu i trafi się Wam lub Waszym dzieciom jakaś wyjątkowo atrakcyjna pozycja to możecie liczyć na dodatkowy upust. 

To co zostanie wycofane z zasobów bibliotecznych, może stanowić dla Was atrakcyjną okazję do wzbogacenia Waszego księgozbioru.

Koniecznie zaplanujcie czas razem z dziećmi i skorzystajcie z tej wyjątkowo atrakcyjnej propozycji.

 

Uwagi:Na tę atrakcyjną wyprzedaż, dzieci i dorośli zaproszenia są w godzinach otwarcia biblioteki: w poniedziałek, wtorek i czwartek od 12 do 18, w środę od 11 do 15, w piątek od 8.30 do 16.
Jeśli potrzebujecie więcej informacji tel. 56 622 56 68.
Twój kalendarz
Kiermasz na Bydgoskim