b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Klub Gier Planszowych „Graina”

Termin:
2018-04-26, godzina: 17:00
Firma / instytucja:Filia nr 1 z oddziałem dla dzieci/ Książnica Kopernikańska
Miasto:Toruń
Kategoria:Spotkania
Wiek:Od 7 l. do 17 l.
Dokładny adres:Toruń, Jęczmienna 23
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Do "Klubu Gier Planszowych „Graina”" zaprasza wszystkie dzieci i młodzież Filia nr 1 Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu przy ul. Jęczmienna 23.

12 kwietnia przewodnikami dzieci i młodzieży po niezwykle atrakcyjnym świecie gier planszowych będą trenerzy z "Games & Grow" - Artur Połeć i Mateusz Pejas. Ci dwaj goście znają się na grach zawodowo i wiedzą o nich (prawie) wszystko. Na co możecie liczyć w trakcie tego spotkania? Czekają na Was gry kooperacyjne, tematyczne i czysta rywalizacja.

Dlaczego warto zapisać się do klubu? Bo gry planszowe to jeden z najbardziej satysfakcjonujących sposobów na wspólne spędzenie czasu i jedna z lepszych okazji do nawiązania nowych znajomości. Bo gry skutecznie rozwijają tzw. kompetencje społeczne - zdolności takie jak: praca w zespole, umiejętność planowania działań i podejmowania decyzji, radzenie sobie z emocjami (a podczas klubowych spotkań na pewno ich nie zabraknie). A poza tym poprawiają pamięć, refleks, orientację przestrzenną, sprawność manualną, umiejętność czytania i liczenia.
Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, którzy uwielbiają taki sposób spędzania wolnego czasu, jak i dla tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą. Szczególnie polecane dla dzieci i młodzieży. W ten sposób można wspólnie spędzić niejeden wieczór przy emocjonującej rywalizacji.

Czeka wiec dzieci i dorosłych mnóstwo emocji i atrakcji w trakcie tego popołudnia.

 

 

 

Uwagi:Klub działa w bibliotece przy ul. Jęczmiennej 23. Udział w klubowych spotkaniach jest całkowicie i nieodwołalnie bezpłatny! Więcej informacji telefonicznie: 56 621 09 56. Lub mailowo: m.rosinka@ksiaznica.torun.pl, artur@gamesandgrow.pl, mateusz@gamesandgrow.pl
Twój kalendarz
Klub Gier Planszowych „Graina”