„Chrząszcz brzmi w trzcinie" - czyli spotkanie z muzyką polską

2018-03-17, godzina: 16:00; 17:15
Firma / instytucja:Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Kategoria:Koncert
Koszt uczestnictwa:10 zł /dziecko/, 20 zł /dorosły/, 40 zł /rodzinny 100 zł za karnet (dziecko + dorosły) do stycznia 2018
Wiek:Do 8 l.
Dokładny adres:Toruń, Aleja Solidarności 1-3

Tym razem Ciocia Ada i muzycy Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej wspomagani będą przez Michała Szymanowskiego, który jest artystą - rezydentem Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Występował m.in. w USA, Brazylii, Argentynie, Wenezueli, Japonii. Koncertował w pałacu Narodów ONZ w Genewie, grał dla papieża Benedykta XVI w Watykanie a tym razem zagra dla wyjątkowej publiczności „Czasu dla nas”! W jego wykonaniu zabrzmią utwory Fryderyka Chopina, w marcu bowiem obchodzimy kolejną  rocznicę  urodzin polskiego kompozytora.

Przygotowanie i prowadzenie Adriana Wdziękońska
Koncert współorganizowany i współfinansowany w ramach programu Instytutu Muzyki i Tańca "Artysta - rezydent"

Te wyjątkowo atrakcyjne dla melomanów w każdym wieku spotkania z muzyką "na żywo", pozwolą szczególnie najmłodszym wejść w świat dźwięków i związanych z tym doznań. Czekają nas utwory wybitnych kompozytorów muzyki europejskiej, a także sami będziemy mogli wziąć udział w interesujących muzycznych działaniach. Z pewnością muzykom uda się zachęcić nas do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i wspólnego śpiewania. Kontakt z żywą muzyką, wykonywaną na oczach dziecka przez profesjonalnych artystów stanowi dla nich, ale także dla ich rodziców, źródło wielu niezapomnianych przeżyć.
Koncerty odbywają się w Sali Prób CKK Jordanki.

Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała dla naszych Użytkowników podwójne zaproszenia (rodzic + dziecko) na to wydarzenia. Jedno na godz. 16:00, drugie na 17:15. Spośród osób, które udostępnią nasz post informujący o wydarzeniu z naszego profilu fb i przyślą email na adres kontakt@miastozdzieckiem.pl zostaną rozlosowane te zaproszenia. Więc czekają Państwo na naszego posta.

Uwaga! Część z Państwa ma tak ustawione profile na FB, że my widzimy, że ktoś udostępnił lub polubił post ale nie widzimy osoby. Prosimy wówczas o informacje w mailu, które potwierdzą udostępnienie.

Uwagi:Dla dzieci w wieku 0-8l. wraz z opiekunami.
Wydarzenie odbywa się w sali prób CKK Jordank.i
„Chrząszcz brzmi w trzcinie" - czyli spotkanie z muzyką polską