b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

„Gramy w Kwiatki”

Termin:
2018-02-15, godzina: 17:00
Firma / instytucja:Wojewódzka Biblioteka Publiczna - Książnica Kopernikańska
Miasto:Toruń
Kategoria:Spotkania
Koszt uczestnictwa:Bezpłatne
Dokładny adres:Toruń, Słowackiego 8
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

W czwartek 15 lutego w Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu będzie maiła miejsce ogólnopolska premiera nowej gry planszowej

"Kwiatki".

W programie spotkania, które zaplanowano na godz. 17:00, dzieci  dorośli będą mogli się spotkać z twórcami tej atrakcyjnie zapowiadającej się "planszówki", a na zakończenie turniej, oczywiście z atrakcyjnymi nagrodami.

Jak zawsze zaczynamy od nauki gry, tak więc dzieci i dorośli, którzy jeszcze z tą grą nie mieli do czynienia (przecież to premiera), będą mieli okazję poznać jej zasady. Poznacie więc, do czego służą magiczne doniczki, jak komponuje się najwspanialsze okazy kwiatków, jak tworzy się z nich ikebanę, które z nich najbardziej opłaca się zasadzić we własnej doniczce.

Organizatorzy i twórcy gry zapewniają, że „Kwiatki” to sympatyczna, pełna wdzięku gra planszowa, która korzystnie wpływa na samopoczucie dzieci i dorosłych i zapewnia wszystkim doskonałą rozrywkę. Inaczej mówiąc: dobra zabawa gwarantowana! Rozpiętość wieku graczy jest imponująca od 8 do 99 lat, tak więc zabierzcie dzieci i nie zapomnijcie o babci i dziadku. W rozgrywce biorą dział 2 osoby. Liczy się logiczne działanie, intuicja i odrobina szczęścia. I tak w wyniku rodzinnych rozgrywek, możecie ustalić, kto jest najlepszym twórca ikebany, a Wasze otoczenie będzie „pełne kwiatków”.

 

Uwagi:Zapisy do udziału w turnieju: m.pitulski@ksiaznica.torun.pl
Twój kalendarz
„Gramy w Kwiatki”