b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

"Zostań Dziecięcym Reporterem!"

Termin:
2018-02-09 do 2018-02-21
Firma / instytucja:Teatr "Baj Pomorski"
Miasto:Toruń
Kategoria:Konkursy
Wiek:Od 9 l. do 15 l.
Dokładny adres:Toruń, Piekarnikarska 9
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Tak
Opis:

Dla dzieci i młodzieży Teatr „Baj Pomorski” ma doskonały pomysł na twórcze spędzenie ferii. 

Projekt "Zostań Dziecięcym Reporterem!" jest adresowany do dzieci w wieku od 9 do 15 lat, którzy interesują się teatrem, lubią pisać recenzje i reportaże. Przyda się też umiejętność robienia zdjęć i nagrywania krótkich filmików. 

Więc jeśli chcecie się zmierzyć z niezwykle ciekawym zajęciem jakim jest praca reportera i podać się ocenie swoich dokonań to Baj Pomorski w Toruniu zaprasza.

Poniżej zamieszczamy wymagania dotyczące udziału w projekcie
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie krótkiej notatki na swój temat (wiek, hobby, miejsce zamieszkania, kontakt i wstępny pomysł na reportaż) wraz ze zdjęciem na adres manager@bajpomorski.art.pl.
Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy jednego „młodego dziennikarza”, który będzie mógł poznać Teatr i jego funkcjonowanie od środka. Uczestnik stworzy cykl krótkich reportaży (recenzje, relacje fotograficzne lub filmowe), które ,,Baj Pomorski” udostępniać będzie na swojej stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Dziecięcy Reporter będzie brał udział w wybranych wydarzeniach w Teatrze na przestrzeni trzech miesięcy (marzec-maj 2018).
Na zgłoszenia czekamy do 21 lutego. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Twój kalendarz
"Zostań Dziecięcym Reporterem!"