„Z przyrodą za pan brat”

Kategoria:Impreza plenerowa
Wiek:Od 6 l. do 17 l.
Dokładny adres:Toruń, Parkowa
Wydarzenie odbywa się:Na świeżym powietrzu

Oddział Miejski PTTK Toruń zaprasza już w najbliższą sobotę dzieci, młodzież i rodziców, na jak zwykle trakcyjną, imprezę turystyczną. Będziecie mogli poznać zarówno walory przyrodnicze jak i krajoznawcze Torunia. A wszystko to w ramach cyklu „Z przyrodą za pan brat”.

W ramach tego atrakcyjnego, turystycznego cyklu imprez, dzieci i młodzież mogą poznać takie zakątki naszego miasta, które niby znamy i często mijamy nie zdając sobie sprawy, jak ciekawe są to miejsca. Tym razem poznamy ciekawostki Podgórza.

W sobotę 13 stycznia spotykamy się o godz. 10 00 na pętli tramwajowej przy Motoarennie. Przed dziećmi i dorosłymi 4 kilometry trasy wiodącej wzdłuż ulic Drzymały,  Inowrocławskiej,  Letniej,  Hallera oraz przez Park Tysiąclecia.

Tą ciekawą, pełną atrakcji turystycznych i przyrodniczych, trasą poprowadzi dzieci i dorosłych Grzegorz Karasiewicz - przodownik  turystyki pieszej i instruktor ochrony przyrody.
Szczegóły znajdziecie na stronach organizatora - OM PTTK Toruń

Zapowiada się atrakcyjna, turystyczna sobota. Rezerwujcie już dzisiaj czas. Ciepło się ubierzcie, zabierzcie coś do jedzenia i ciepłą herbatę. Nie zapomnijcie o dobrym humorze!

Uwagi:Dzieci i młodzież szkolna może przebywać na imprezie wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

Impreza odbędzie się bez względu na pogodę.

Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody
spowodowane przez uczestników jak i osoby trzecie,
„Z przyrodą za pan brat”