Energa Toruń vs Artego Bydgoszcz

2018-01-14, godzina: 17:00
Firma / instytucja:Energa Katarzynki Toruń
Kategoria:Sport
Koszt uczestnictwa:15zł i 7zł (ulgowy)
Dokładny adres:Toruń, Bema 73-89

14 stycznia czeka nas główna sportowa atrakcja weekendu - mecz MMKS Katarzynki - Energa Toruń vs Artego Basket 25 Bydgoszcz!

Derby zawsze rządzą się swoimi prawami, więc ani miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej, ani siła skład zespołów, ani przewaga własnej hali nie przesądza o tym kto z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko. Dla dzieci z Dziecięcej Eskorty to dodatkowe emocje. Już dziś rozpoczynamy zapisy do eskorty w nadchodzących derbach. Byłoby wyjątkowo przyjemnie aby koszykarkom z Bydgoszczy towarzyszyły także dzieci z miasta nad Brdą. Czekamy na Was! Zapisujcie się - gwarantujemy udział w wydarzeniu i tradycyjnie darmową wejściówkę dla dziecka i rodzica! Z naszej strony zaproponowaliśmy Artego Basket 25 Bydgoszcz aby ich zawodniczki w ramach Dziecięcej Eskorty wyprowadzały dzieci z Bydgoszczy - fani Artego.

Nie koniecznie musicie lubić koszykówkę, być może nigdy nie byliście na meczu koszykówki, a nawet mogło Wam się tak zdarzyć, że nigdy wcześniej nie uczestniczyliście w takim wydarzeniu. To wszystko nie jest istotne. Istotne jest to, że możecie być może po raz pierwszy wziąć w tym udział razem z Waszymi dziećmi i to od razu w taki sposób. Wystarczy zobaczyć zdjęcia z poprzednich "Dziecięcych Eskort", aby poczuć emocje jakie one dostarczają dzieciom. A poza tym, być może zaszczepicie dziecku bakcyla sportu? Nigdy nic nie wiadomo.

Tak więc porozmawiajcie z dziećmi wyślijcie zgłoszenie na adres kontaktowy serwisu Miasto z Dzieckiem i do zobaczenia w trakcie kolejnego meczu.

Pamiętajcie bilet dla dziecka i rodzica gratis! Fundatorem jest klub Energa Katarzynka Toruń

Zbiórka w Arena Toruń przy roll-up Miasto z Dzieckiem, pół godziny przed meczem, bardzo prosimy o punktualne przybycie!

Informacja dla rodziców dzieci - uczestników Dziecięcej Eskorty:

- zbiórka o godz 16 30 Arena Toruń ul. Bema 73 - 89 !!!!

- bilet imienny dla dziecka i opiekuna do odbioru w kasie,

- następnie udajemy się do strefy dziecka na płycie boiska gdzie będzie czekał p. Sławomir Liczkowski, który przekaże wszystkie informacje gdzie się przebieramy i jak przebiegnie Dziecięca Eskorta,

- dzieci otrzymają (na czas udziału w wydarzeniu) koszulki koszykarskie. Prosimy o zabranie spodenek i obuwia sportowego.

Przeprowadzimy również akcję FOTKA z KATARZYNKAMI - przed rozpoczęciem II połowy meczu wylosowane dziecko będzie miało niepowtarzalną okazję zrobienia sobie atrakcyjne zdjęcie z zespołem MMKS Katarzynki - Energa Toruń. Należy wypełnić kupon, który będzie można otrzymać w trakcie meczu.

Do zobaczenia

Redakcja serwisu Miasto z Dzieckiem