b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Podróż w chmurach - Klub Młodych Muz

Termin:
2018-01-13, godzina: 10:00; 11:00
Firma / instytucja:Dom Muz
Miasto:Toruń
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:15 zł.
Wiek:Od 3 l. do 5 l.
Dokładny adres:Toruń, Podmurna 1/3
Wydarzenie odbywa się:Na świeżym powietrzu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

W niedzielę 13 stycznia po raz kolejny trzeba będzie wcześniej wstać. I wszyscy wiemy, że to duże wyzwanie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ale jeśli zaprasza Was Klub Młodych Muz na doskonałą, pełną atrakcji zabawę do Domu Muz przy Podmurnej w Toruniu, to odmówić nie wypada. O godz. godz. 10:00 rozpoczynają się warsztaty zatytułowane "Podróż w chmurach".

To będzie wyjątkowa podróż, pełna atrakcji. Bo czy wiecie jak smakują chmury i jak wygląda świat z wysokości ponad dwustu metrów? Wyobraźnia niezbędna! Ale jej zarówno dzieciom jak i dorosłym nie brakuje.

Jeśli lubicie Wy i Wasze dzieci aktywnie, rodzinnie spędzać czas, jeśli stawiacie przed sobą nowe wyzwanie i często robicie coś ot tak, spontanicznie dla dobrej zabawy, to w trakcie tych warsztatów będziecie się czuć "jak u siebie". Nie zabraknie atrakcyjnych nowych pomysłów z duża dawką śmiechu, czyli najlepszego lekarstwa na stres! 

To są warsztaty rodzinne, więc zabierzcie ze sobą dzieci, dziadków, wujków i ciocie i wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić. Będzie mnóstwo improwizacji.
A na dodatek otrzymacie atrakcyjny przewodnik z zabawami improwizacyjnymi dla dzieci i dorosłych.

 

 

Uwagi:Do Klubu Bardzo Młodych Muz (rodzinki z dziećmi w wieku 3-5 lat) zapraszamy na godzinę 10:00, starszych Klubowiczów na godzinę 11:00.
Twój kalendarz
Podróż w chmurach - Klub Młodych Muz

Warto zobaczyć:

Etnoigraszki: Nasza zima gra!
2019-01-20