"Alicja w Krainie Czarów"

2018-01-14, godzina: 12:00; 14:30
Firma / instytucja:Teatr "Baj Pomorski"
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:22 zł
Wiek:Od 7 l.
Dokładny adres:Toruń ul. Piekarnikarska 9

Wyobraźnia dziecka jest niesamowita! My rodzice wiemy o tym najlepiej i wszystko to co jest zawarte w ,,Alicja w Krainie Czarów” mogło się zrodzić w wyobraźni nie jednego dziecka, a już przyśnić większości. Ta pochodząca sprzed ponad 150 lat powieść, która prawie od samego początku znalazła się w kanonie światowej literatury, pobudza wyobraźnie nie tylko dzieci ale i dorosłych. Dlatego na nowy spektakl Teatru Baj Pomorski w Toruniu z pewnością wybiorą się nie tylko najmłodsi ale także ich rodzice, starsze rodzeństwo i wszyscy, którzy chcą poznać nową teatralną adaptację tego dzieła.

Dodatkową atrakcją tego spektaklu jest to, że twórcy wykorzystali w przedstawieniu, tak lubiane przez dzieci i nie tylko lalki muppetowe.

Marek Ciunel - reżyser przedstawienia pokazuje, jak Alicji w trakcie tej niesamowitej i często absurdalnej podróży, zaczyna powoli dojrzewać i coraz pewniej stawiać czoło nowym sytuacjom, z którymi w dotychczasowym życiu nie miała jakichkolwiek doświadczeń.

Na szczególną uwagę zwraca wyjątkowo barwna scenografia Sebastiana Łukaszuka, muzyka Piotra Klimek, którą specjalnie na potrzeby spektaklu nagrał zespół DOCTOR FISHER. To co dla dzieci stanowi dodatkową atrakcję, to efekty magiczne i iluzja autorstwa Jerzego Buczyńskiego.

W spektaklu zobaczymy Edytę Soboczyńska, Annę Chudek, Mariusza Wójtowicza, Andrzeja Korkuza, Dominikę Miękus, Agnieszkę Niezgodę Grażynę Rutkowską-Kusa oraz Martą Parfieniuk-Białowicz

Uwagi:Bilety można rezerwować na stronie teatru lub telefonicznie tel. 56 652 20 29 wew. 35,36
e-mail: organizacja@bajpomorski.art.pl
Dostępność biletów należy sprawdzić na stronach Teatru Baj Pomorski w Toruniu oraz pod nr tel. 56 652 20 29 wew. 35,36
W niedzielę na godzinę przed spektaklem.
Zawsze możecie liczyć na zwroty.
"Alicja w Krainie Czarów"