Energa Toruń vs AZS UMCS Lublin

2017-12-09, godzina: 18:00
Firma / instytucja:Energa Katarzynki Toruń
Kategoria:Sport
Koszt uczestnictwa:15zł i 7zł (ulgowy)
Dokładny adres:Toruń, Grunwaldzka 33/35

Kolejne spotkanie na "Spożywczaku". Jest więc okazja ponownie poczuć atmosferę, jaka przez wiele lat towarzyszyła Katarzynkom. Na "starych śmieciach" liczymy na atrakcyjne widowisko sportowe i oczywiście zwycięstwo w meczu z AZS UMCS Lublin. To kolejne spotkanie rundy zasadniczej PLKK.

Informacja dla rodziców dzieci - które ewentualnie wezmą w tym udział uczestników Dziecięcej Eskorty:

- zbiórka o godz 17 30 Hala Spożywczak ul. Grunwaldzka !!!!

- bilet imienny dla dziecka i opiekuna do odbioru w kasie,

- następnie udajemy się do strefy dziecka na płycie boiska gdzie będzie czekał p. Sławomir Liczkowski, który przekaże wszystkie informacje gdzie się przebieramy i jak przebiegnie wniesienie flagi,

- dzieci otrzymają (na czas udziału w wydarzeniu) koszulki koszykarskie. Prosimy o zabranie spodenek i obuwia sportowego.

Przeprowadzimy również akcję FOTKA z KATARZYNKAMI - przed rozpoczęciem II połowy meczu wylosowane dziecko będzie miało niepowtarzalną okazję zrobienia sobie atrakcyjne zdjęcie z zespołem MMKS Katarzynki - Energa Toruń. Należy wypełnić kupon, który będzie można otrzymać w trakcie meczu.

Do zobaczenia

Redakcja serwisu Miasto z Dzieckiem

Uwagi:Uwaga - bilety na mecz będą dostępne w Hali Spożywczaka na 2 godz. przed meczem.
Energa Toruń vs AZS UMCS Lublin