b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

„LuxFest w Toruniu vol.3 — edycja mikołajkowa”

Termin:
2017-12-09, godzina: 12:00
Firma / instytucja:Toruńska Agenda Kulturalna
Miasto:Toruń
Kategoria:Festiwal
Koszt uczestnictwa:Bezpłatne
Dokładny adres:Toruń, Bema 73 -89
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Tak
Opis:

9 grudnia już po raz trzeci  Miasto Toruń oraz Fundacja LuxFest i Archipelag Inicjatyw zapraszają na LUXFEST. 

Na tej wyjątkowej imprezie rockowej zapewniono rozrywkę zarówno fanom muzyki jak i towarzyszącym im dzieciom. To z myślą o nich zorganizowana jest Rodzinna Strefa Sztuki LuxArt. Dzieci będą się doskonale bawić w trakcie warsztatów i różnego rodzaju zajęciach artystycznych. Zaciekawią je atrakcyjne pokazy. nie zabraknie także gier i zabaw skierowanych zarówno do najmłodszych uczestników LUXFEST, jak i dla młodzieży. 

 Rodzinna Strefa Sztuki LuxArt wystartuje już o godz. 12:00.

Dla wszystkich, którzy doskonale się bawią przy muzyce rockowej, folkowej lub hip-hopowej czy religijnej.

Początek części koncertowej to 14:30. Usłyszymy i zobaczymy Fisz Emade, Tworzywo, legendę polskiej sceny rockowej czyli TSA, Luxtorpedę, Złe Psy, Zeus a wszystko rozpocznie Arka Noego. 

„LuxFest w Toruniu vol.3 — edycja mikołajkowa” sfinansowany jest z Budżetu Partycypacyjnego Torunia. Organizatorem jest Miasto Toruń, a partnerami Fundacja LuxFest oraz Archipelag Inicjatyw

Darmowe wejściówki dostępne są w dystrybucji internetowej na portalu abilet.pl oraz w dystrybucji fizycznej, w Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta i Kamienicy Inicjatyw (ul. Kopernika 22). Każda osoba może pozyskać 3 bilety. Rodziny z Toruńską Kartą Dużej Rodziny mogą odebrać bilety dla wszystkich posiadaczy karty. Wejściówki warto odebrać wcześniej, bo to gwarantuje udział w wydarzeniu. W dniu koncertu wstęp będzie wolny, ale w ramach dostępności miejsc.

 

Twój kalendarz
„LuxFest w Toruniu vol.3 — edycja mikołajkowa”