b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

-„Złote Miotły” Korporacji Tanecznej Baby Jagi

Termin:
2017-11-01 do 2017-11-18, godzina: 16:00
Firma / instytucja:MDK Toruń
Miasto:Toruń
Kategoria:Koncert
Koszt uczestnictwa:15 zł.
Dokładny adres:Toruń, Aleja Solidarności 1-3
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu oraz na świeżym powietrzu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Chyba wszyscy znają ten wyjątkowy zespół występujący pod nazwą Korporacja Taneczna BABY JAGI z Młodzieżowego Domu Kultury. Wiele dziewcząt miało z pewnością marzenia, aby wystąpić w tym zespole, dla wielu to marzenie się spełniło. Dzięki swojej pracy, talentowi i zaangażowaniu zespół pod kierownictwem pani Jolanty Michalak osiągnął bardzo wysoki poziom artystyczny. Świadectwem tego są zaproszenia i otrzymywane nagrody na wielu festiwalach, konkursach i przeglądach zespołów tanecznych, jak chociażby wyróżnienie, na wyjątkowo prestiżowym, Ogólnopolskim Festiwalu Tanecznym GAPA 2014 w Grudziądzu. 

Baby Jagi są zapraszane do udziału w realizacji programów przez telewizje Polonia, Polsat, TV2 oraz TV Bydgoszcz. Razem z Korporacją taneczną występowali tacy artyści estradowi jak  Justyna Steczkowska, Katarzyna Skrzynecka, Anna Maria Jopek, Stan Borys, Zbigniew Wodecki, Andrzej Rybiński, Ryszard Rynkowski oraz William Prestigiacomo.

Zespół był zapraszany także za granicę. Jego kunszt taneczny mogli podziwiać widzowie w Bułgarii, Rumunii, Estonii, Turcji, Grecji, Słowacji, Austrii.

W sobotę 18 listopada o godz. godz.16.00, już dostojnego, choć cały czas z dziecięcym i młodzieńczym wdziękiem jubilata, będziemy mogli zobaczyć w trakcie gali  „Złote Miotły” w Centrum Kulturalno-Kongresowe  Jordanki. 

Pod kierownictwem Jolanty Michalak zaprezentuje się siedem grup wiekowych. W trakcie koncertu wystąpią także soliści korporacji. 

Honorowy Patronat na tym wydarzeniem objął Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski. 

 

Uwagi:Bilety: cena 15 zł. do nabycia w portierni MDK ul. Przedzamcze 11/15 od 02.11.2017
Twój kalendarz
-„Złote Miotły” Korporacji Tanecznej Baby Jagi