Tajemnica Tomka Sawyera

Koszt uczestnictwa:25 zł bilet dla dziecka, 45 zł bilet dla osoby dorosłej;
Wiek:Od 6 l.
Dokładny adres:Toruń, CKK Jordanki

Na „Tajemnica Tomka Sawyera” zaprasza  Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu. To będzie wyjątkowa muzyczna atrakcja dla dzieci i rodziców. Spektakl odbywa się w w CKK Jordanki w Toruniu.

Musical na motywach powieści Marka Twaina „Przygody Tomka Sawyera wciągnie publiczność w doskonałą zabawę i wspomnienie wakacyjnej przygody. Dla rodziców będzie to możliwość powrotu do lat dziecięcych i młodzieńczych, z ich szaleństwami, kłopotami i radościami do, których tak chętnie wracają w swoich opowieściach zaczynających się zwykle od słów :" Jak ja byłem/byłam w twoim wieku ...". Dla dzieci to zapowiedź tych wszystkich niezapomnianych, zwariowanych przygód na, które tak czekają. A dla wszystkich doskonała zabawa z fascynującymi przygodami Tomka Sawyera i jego przyjaciela Hucka Finna.

Muzykę do spektaklu napisał znany toruński muzyk – Sławek Wierzcholski. Jedenaście piosenek,  w swej stylistyce nawiązujące do XIX-wiecznej, amerykańskiej muzyki folk, będzie szczególną atrakcją tego spektaklu.  Harmonijka ustna, doskonałe aranżacje, dynamiczne  elementy bluesa, country, muzyki soul i współczesnego rapu z pewnością wciągną widzów do doskonałej, wspólnej zabawy..

Na scenie zobaczymy Radosława Smużnego i Michała Cyrana oraz: Magdalenę Smuk, Mateusza Deskiewicza, Adama Mortasa, Klaudię Kuchtyk, Agnieszkę Brenzak i Barłomieja Sudaka.

Libretto: Jerzy Masłowski

Reżyseria: Giovanny Castellanos

Muzyka: Sławomir Wierzcholski

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Kostiumy: Wanda Kowalska

Patronem medialnym spektaklu jest serwis Miasto z Dzieckiem.

Spektakl trwa 120 min (z przerwą)

Uwagi:Rezerwacji biletów można dokonać w siedzibie Teatru – osobiście, telefonicznie (512 982 813, 56 678 75 19) lub drogą mailową (bow@teatrmuzyczny.torun.pl).
UWAGA! Na godzinę przed spektaklem bilety do odbioru jedynie w CKK Jordanki (Al. Solidarności 1-3)
Rezerwacji nie przyjmujemy w dniu planowanego wydarzenia.
Tajemnica Tomka Sawyera