„Chodź gwiazdeczko zabawimy się w kółeczko” - czyli koncert na nieboskłonie

Koszt uczestnictwa:10 zł /dziecko/, 20 zł /dorosły/, 40 zł /rodzinny -
Wiek:Do 8 l.
Dokładny adres:Toruń, Aleja Solidarności 1-3

Dziecięce kołysanki z gwiazdkami, Księżycem i wieczornym niebem w roli głównej w trakcie pierwszego spotkania po wakacyjnej przerwie z projektem "Czas dla Nas" Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Tym razem koncert odbywa się w ramach Festiwalu "Siły Natury - Ziemia, planety, gwiazdy". Jak zwykle będzie wesoło. Na dzieci czekają nie tylko muzyczne atrakcje ale z pewnością także potańczą, poznają instrumenty muzyczne i same będą mogły na nich zagrać.

Te wyjątkowo atrakcyjne dla melomanów w każdym wieku spotkania z muzyką "na żywo", pozwolą szczególnie najmłodszym wejść w świat dźwięków i związanych z tym doznań. Czekają nas utwory wybitnych kompozytorów muzyki europejskiej, a także sami będziemy mogli wziąć udział w interesujących muzycznych działaniach. Z pewnością muzykom uda się zachęcić nas do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i wspólnego śpiewania. Kontakt z żywą muzyką, wykonywaną na oczach dziecka przez profesjonalnych artystów stanowi dla nich, ale także dla ich rodziców, źródło wielu niezapomnianych przeżyć.
Koncerty odbywają się w Sali Prób CKK Jordanki.

Toruńska Orkiestra Symfoniczna przygotowała dla naszych Użytkowników podwójne zaproszenia (rodzic + dziecko) na to wydarzenia. Jedno na godz. 16:00, drugie na 17:15. Spośród osób, które udostępnią nasz post informujący o wydarzeniu z naszego profilu fb i przyślą email na adres kontakt@miastozdzieckiem.pl zostaną rozlosowane te zaproszenia. Więc czekają Państwo na naszego posta.

Uwaga! Część z Państwa ma tak ustawione profile na FB, że my widzimy, że ktoś udostępnił lub polubił post ale nie widzimy osoby. Prosimy wówczas o informacje w mailu, które potwierdzą udostępnienie.

Uwagi:Dla dzieci w wieku 0-8l. wraz z opiekunami.
Wydarzenie odbywa się w sali prób CKK Jordank.i
„Chodź gwiazdeczko zabawimy się w kółeczko” - czyli koncert na nieboskłonie