Spektakl "Rosnę"

2017-08-13, godzina: 11:00
Firma / instytucja:Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu
Kategoria:Spektakl
Koszt uczestnictwa:Dziecko – 14 zł, opiekun – 20 zł, kolejny bilet dla opiekuna – 15 zł. Opiekunowie grup zorganizowanych wchodzą za darmo
Wiek:Od 6 mies.
Dokładny adres:Toruń, Sienkiewicza 38

Spektakl o dzieciach i dla dzieci, o opiekuńczych aniołach i rodzicach, którzy dbają o szczęśliwe dzieciństwo. Poznajemy maleńką Olę, która „Rośnie” na oczach publiczności. Pomimo, że aktorzy nie wypowiadają ani jednego słowa, to ze swym wyjątkowym przekazem docierają do każdego nawet najmłodszego widza. Ze sceny, ale również z widowni emanuje wyjątkowe ciepło, o które zadbał scenograf. Miękkie poduszki - pluszaki zamiast krzeseł, scena przechodząca w widownię, delikatne światło i odpowiednio dobrana muzyka tworzą świat przyjazny dla dziecka, dający mu poczucie bezpieczeństwa i pozwalający na skupienie się na sztuce. A miękka podłoga i poduszki stanowią dla niektórych dodatkową atrakcję - można zająć najwygodniejszą pozycję do odbioru tej wyjątkowej sztuki.

Reżyseria, scenariusz, inscenizacja: Mariola Fajak-Słomińska, Janusz Słomiński
Scenografia: Jolanta Brejdak
Muzyka: Zbigniew Krzywański
Choreografia: Arkadiusz Buszko
Asystent reżysera/inspicjent: Ewelina Miąsik
Obsada: Małgorzata Jakubiec-Hauke, Natalia Maja Jakubowska, Radosław Smużny
Uwagi:Rezerwacji biletów można dokonać w siedzibie Teatru – osobiście, telefonicznie (512 982 813, 56 678 75 19) lub drogą mailową (bow@teatrmuzyczny.torun.pl). UWAGA ZMIANA SIEDZIBY TEATRU! ZAKUPY BILETÓW DOKONYWANE SĄ NA ULICY KOPERNIKA 4. SPEKTAKLE DLA NAJMŁODSZYCH DZIECI (AFRYKAŃSKA PRZYGODA I ROSNĘ) ODBYWAJĄ SIĘ NA UL. SIENKIEWICZA 38.
Rezerwacje muszą zostać odebrane najpóźniej na dzień przed planowanym wydarzeniem, a w przypadadku spektaklu odbywającego się w niedzielę do piątku poprzedzającego spektakl. Prosimy o informowanie Biura Obsługi Widza o rezygnacji z rezerwacji. Nieodebranie biletów do ustalonego dnia jest równoznaczne z rezygnacją.
Rezerwacji nie przyjmujemy w dniu planowanego wydarzenia.