Wakacyjne zajęcia w Domu Harcerza

2017-08-16 do 2017-08-18
Firma / instytucja:Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza"
Kategoria:Inne
Koszt uczestnictwa:wstęp wolny
Wiek:Od 6 l. do 15 l.
Dokładny adres:Toruń, Podmurna 62/68
Wydarzenie odbywa się:Na świeżym powietrzu

W ramach akcji "Wakacyjne zajęcia w Domu Harcerza", w lipcu i sierpniu dzieci i młodzież w wieku od 3 do 18 lat, będą maiły okazję wziąć udział w wielu atrakcyjnych zajęciach tanecznych, plastycznych, wokalnych, rekreacyjnych i nawet relaksacyjnych organizowanych przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej  "Dom Harcerza w Toruniu.

Poniżej przedstawiamy na jakie atrakcyjne propozycje możecie zapisać swoje dzieci w trzecim tygodniu sierpnia.

Pani Anna Piech zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na ul. Podmurną 62 - 68 na atrakcyjne animacje pod wspólnym tytułem "Zabawy w Piernikowym Miasteczku". Zajęcia odbywać się będą od środy do piątku w godz. od 14:00 do 17:00.

Również o środy do piątku, w godz. od 10:00 do 12:45, panie Agnieszka Oberla-Stefańska i Marta Pańka zapraszają do OPP "Dom Harcerza" (sala 23) na warsztaty zatytułowane "Wakacje na scenie". Te zajęcia adresowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 15 lat.

Turyści z dziećmi są zawsze wile widziani w tym niezwykle atrakcyjnym miejscu.

Uwagi:Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami organizowanymi przez OPP Dom Harcerza, organizatorzy proszą o sprawdzenie czy są wolne miejsca.
Zapisać możecie się w OPP Dom Harcerza, Rynek Staromiejski 7, A sprawdzić dostępność miejsc pod nr tel. 56 622 39 50
Wakacyjne zajęcia w Domu Harcerza