Odlot. Last minute

2017-07-01 do 2017-07-02, godzina: 19:00
Firma / instytucja:Teatr im. Wilama Horzycy
Kategoria:Musical
Koszt uczestnictwa:35 zł. 25 zł.
Dokładny adres:Toruń, Plac Teatralny 1

No to lecimy z Torunia do Bydgoszczy! Co z tego wyniknie? Z pewnością doskonały spektakl, pełen humoru i atrakcji muzycznych, jak na musical przystało. Czy uda się połączyć obie stolice naszego regionu, to już inna sprawa. Przynajmniej w trakcie tej podróży zajrzymy do wielu interesujących miejscowości naszego województwa. Przypomnimy sobie i oczywiście dzieciom, atrakcje takich miejsc jak Ciechocinek, Wenecja, Biskupin, Szafarnia, Grudziądz, Włocławek czy Świecie. Śpiewający aktorzy w dowcipny sposób pokarzą nam uroki i atrakcje tych miejscowości. Na pasażerów tego niezwykłego lotu czeka jeszcze swoisty "trójkąt bermudzki" pomiędzy Kcynią – Cekcynem– Wybczem.

Dodatkową atrakcją spektaklu są piosenki znane z pewnością starszym widzom, a nieznane (choć warte poznania) dla dzieci. Usłyszymy miedzy innymi "Kocham wiosnę”, „Cygańską duszę”, „Czy lubi Pani cza czę”, „Kocham się”.

Na scenie zobaczymy Małgorzatę Abramowicz, Annę Magalską, Matyldę Podfilipską, Julię Sobiesiak, Jarosława Felczykowskiego, Pawła Kowalskiego, Macieja Raniszewskiego, Arkadiusza Walesiaka, Grzegorza Wiśniewskiego.

Życzymy wszystkim tylu lądowań ilu startów.

Uwagi:Rezerwacja biletów 56 622 55 97
Czas trwania: 90 min.